גמר גביע רפואי

במשחק גמר דרמטי מורט עצבים ובקצב לב גבוה בין קבוצות רופאי בית החולים כרמל מול עובדי בית החולים גברו בקרב עיקש קבוצת הרופאים על קבוצת העובדים בתוצאה 6-5 .
במשחק גמר דרמטי מורט עצבים ובקצב לב גבוה

משחק גמר הכדורגל של בית החולים כרמל סימן את סיומה של עוד עונת כדורגל מוצלחת בכרמל  ולמשחק המסורתי שנערך באצטדיון הכדורגל העירוני  והיפה של היישוב דליית אל כרמל הגיעו עשרות עובדים מכל מגזרי בית החולים כדי לעודד את הקבוצות שלהם.

לקבוצת הרופאים שניצחה בגמר הרבו להבקיע  ד"ר חורחה שלימסייר מהמחלקה הקרדיולוגית שהבקיע שני שערים יפים, ד"ר אמיר חלבי ממחלקת ילדים שני שערים והקפטן הוותיק והמוכשר של קבוצת הרופאים ד"ר זאב גולדיק הבקיע עוד שער. שער נוסף הובקע לטובת הרופאים ע"י יוסי פרידמן.

לקבוצת העובדים עם הקפטן פאדל אבו סעדה אחראי בחורים בחדר ניתוח, הרבו להבקיע מני אנואר מחדר ניתוח וכיוף מרואן . במשחק מקבוצת העובדים השתתפו סמי סאלם מצוות חדר ניתוח, שלומי אסולין מהשינוע, אחסן דאוד מצוות חדר ניתוח , שלומי בוכניק מכלי דם, כיוף עמר מלוגיסטיקה מנחם פאר מהרנטגן שגם הבקיע את השער הראשון. עוד השתתפו במשחק עאמר מתפקודי נשימה וסלמן מלוגיסטיקה.

קפטן קבוצת הרופאים וממארגני המשחקים כבר שנים רבות ד"ר זאב גולדיק אמר כי זו כבר מסורת רבת שנים של משחקי כדורגל מוצלחים בכרמל וכי הוא גאה לסייע ולקדם את הספורט בבית החולים. "מי כמונו כרופאים וכעובדים בבית חולים היודעים ומכירים בחשיבותו של הספורט כמועיל לבריאות. אני שמח ומברך על האווירה הספורטיבית הטובה בין הקבוצות ונמשיך לפעול ולקדם את הספורט בבית החולים".

בסיום המשחק ובאווירה ספורטיבית טובה עברו שחקני 2 הקבוצות לחגוג את גמר הגביע בארוחה חגיגית ומשותפת במסעדת המטבח של נורה בדליית אל כרמל ונהנו מארוחה דרוזית טעימה מגבשת ואוטנטית. את המשחק המוצלח ארגנו והפיקו ד"ר זאב גולדיק ופאדל אבו סעדה ולמרות המתח והרצון של שני הקבוצות לנצח המשחק התנהל באווירה הוגנת, השחקנים משתי הקבוצות הפגינו רמת כדורגל טובה והמשחק והשאיר טעם של עוד, אומר פאדל.

בסיום המשחק העניק רכז הספורט של בית החולים אבי שמר את גביע המנצחים לקפטן קבוצת הרופאים ד"ר גולדיק ואמר," אני מבקש לציין בגאווה ענקית את הספורטאים מבית החולים שהשתתפו , ובהחלט התעלו על עצמם ביום חם מאוד תוך שמירה על הגינות וספורטיביות . אין ספק שמערכות יחסים טובות בין כל היחידות בבית החולים הן חשובות מאוד ,ותורמות להצלחת  אירוע  ספורטיבי שכזה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות