מרפאת כללית מחודשת בקרית אליהו

נפתחו מחדש דלתות מרפאת כללית בקרית אליהו, שנבנתה מחדש בהשקעה של כ-3.5 מיליון שקל
 

המרפאה עברה בינוי מחדש והתאמת המבנה שהוקם באמצע המאה שעברה לעידן המאה 21. צילום: כללית

מרפאת קרית אליהו של כללית, פתחה השבוע מחדש את שעריה למטופלי כללית, לאחר שעברה  בינוי מחדש והתאמת המבנה שהוקם באמצע המאה שעברה לעידן המאה 21. תכנון המבנה המחודש נעשה בדגש על הנגשה מיטבית ויצירת אוירה נעימה למטופל ולצוות והקפדה על פרטיות המטופל.  מטופלי כללית במרפאה, בניהולה של ד"ר סבטלנה אורית ברגמן סירה, מומחית ברפואת משפחה, מקבלים במרפאה שירות על ידי צוות של רופאי משפחה, רופא ילדים, רפואה יועצת, אחיות, עו"ס, רוקחים, מינהל ומשק.

המרפאה, שעוצבה בצבעים בהירים ורכים ובריהוט עדכני, משתרעת על פני כ-400 מ"ר ולמעט המעטפת החיצונית, נבנית מחדש. השיפוץ כלל הרחבה משמעותית של בית המרקחת והמשרד ויצירת תנאי שירות והמתנה נוחים ויעילים, הנגשה מיטבית של השירות, כולל מעלית ושירותי נכים. כמו כן, הוקמה מחלקת ילדים מרווחת, הוספו חדרי  רופא, כולל חדר לרפואה יועצת, חדר ייעודי לעובדת סוציאלית ו-3 חדרי טיפול לצוות האחיות, בהובלתה של מנהלת הסיעוד החדשה ירדנה חלף. כמו כן, הותקנה עמדה ממוחשבת  לניהול תורים ממוחשב ועמדת בדיקומט לשליפה עצמית של  תוצאות מעבדה ונתונים נוספים.

פרופ' מ"ק חן שפירא, מנהלת המרחב, מסרה כי שיפוץ המרפאה נעשה כחלק ממהלך כולל של כללית בחיפה, אשר בצד השקעה באיכות הרפואית, דואגת גם לשיפור התנאים הפיזיים בהם ניתן השירות. כללית מקימה במקביל מרפאות בשכונות חדשות, כמו רמת הנשיא, איינשטיין וסביוני דניה, יחד עם  שידרוג משמעותי של מרפאות ותיקות, שהוקמו בשנותיה הראשונות של המדינה, והנגשתן למטופלים, כפי שנעשה במרפאת קרית אליהו.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות