יש לנו נבחרת!

תחרות נער/ת השנה של חיפה והצפון 2017 תהיה הגדולה ביותר אי פעם מבחינת כמות משתתפים. בראשון נבחרו המועדים והמועמדות הסופיים והמספרים מדברים בעד עצמם: 27 משתתפים, מהן 16 בנות ו-9 בנים
יונה יהב, זיוה מיכאל, זאזא כהן תצלום אבנר אדרי

בראשון האחרון התקיימו האודישנים הסופיים לתחרות נער/ת השנה של חיפה והצפון 2017 בנוכחות מנכ"לית סוכנות יולי זיוה מיכאל, מנהלת מחלקת הפנים החדשות וגיוסים נעם מיכאל ומנהלת מחלקת טלוויזיה וטאלנטים אוראל סופר. השלוש, מגובות בשופט בועז כהן ובמפיקת התחרות זאזא כהן החליטו מי יהיו המשתתפים שייכנסו לתחרות. מסדרונות הקסטרא הוצפו בשעה 18:00 בעשרות מועמדים ומועמדות, רובם הגיעו מלווים בבני משפחה וניתן היה להרגיש את המתח באוויר.

לאחר שהוחלט כי 16 בנות ו-9 בנים יהוו את הנבחרת הסופית הם נקראו אל החדר ואז באחת השתחרר המתח, כולם חבשו לראשם כובעים עליהם הודפס "נער השנה" ו"נערת השנה", פיזרו חיוכים, התחבקו הצטלמו האחד עם השנייה והעלו לרשתות.

הפתעה נוספת חיכתה למתמודדים בדמותו של ראש העיר יונה יהב, אשר עבר במקום במקרה יחד עם אשתו רבקה ונכנס לברך את המשתתפים. יהב לא הסתיר את העובדה שהוא אוהב נשים יפות והשוויץ באשתו רבקה, בעובדה שהעיר חיפה היא ספקית לא קטנה של מלכות יופי וביופיין הידוע של בנות העיר. לדבריו, מתוך 63 מלכות יופי, 18 הן חיפאיות. לסיום הוא איחל לבנות שיגיעו לגילה של אשתו, שיראו כמוה. זיוה מיכאל סיפרה לו שכמנכ"לית יולי היא ממש גאה בקאסטינג שהתגלה כאן והיא מצפה בכיליון עיניים לתחרות שתתקיים ב-14 בספטמבר 2017.

הנבחרת תצלום אבנר אדרי

 

.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם