הסצנה החיפאית מקבלת חיזוק מהעיר הגדולה ולאחר אירוע הטכנו הראשון של ליין הדיסאורדינרי בחצר הקסטרא, ממשיכים קדימה אל היעד הבא, והפעם? גג מסתורי אל מול הים.

הקבוצה הסודית מפיקה בשבת הקרובה ה 15/07 על גג בחיפה עם נוף לים מסיבה עם ג'ניה טרסול, תומר אדטו ושמואל ג'י. חפשו אותם בפייס.
מסיבה סודית. דיסאודינרי.

ליין מסיבות חדש הגיע לחיפה והשם הוא דיסאורדינרי. קבוצה של אנשי לילה תל אביביים החליטו להרים את הכפפה ולהביא אירועים יוקרתיים ותוססים לחיפה. מדובר בליין מסיבות במקומות לא שגרתיים כאשר הדגש הוא על מיקומים מיוחדים- מחוץ לקופסא, מסיבות במקומות שלא נועדו לכך. הקו המוזיקלי הוא דיפ-האוס וטכנו ומגיעים לכאן טובי הדיג'אים בסצנה בכל אירוע. המסיבה הראשונה התקיימה בחודש שעבר בחצר הקסטרא ונחשבה להצלחה אדירה כשהרשימה את המבלים בייחודיות הבלתי מתפשרת שלה, בשילוב בין הצבעים, הלוקיישן והמוזיקה והביקורת שיבחו. המסיבה הבאה תתקיים בשבת הקרובה ה 15/07 על גג בחיפה עם נוף לים. מההפקה מספרים על שילוב כישרונות מוזיקליים מקומיים ביחד עם השמות המפוצצים. הליין אפ המוזיקלי כולל בתוכו את השמות: ג'ניה טרסול, מהשמות הבולטים בז'אנר, תקליטן בינלאומי עם רזומה בקנה מידה עולמי, תומר אדטו, דיג'יי תל אביבי מוכר מאוד אשר מנגן באופן קבוע בדאנס בר האריא היוקרתי, ושמואל ג'י, חיפאי משלנו, שועל ותיק בתחום ורזידנט האו. סי דיפ במועדון הגארדן. רכישת הכרטיסים מתבצעת באופן מקוון וניתן לעקוב אחר פרטים נוספים בעמוד הפייסבוק של הליין – DISORDINARY.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה