"אני נרגש לראות את כולם פה, באים לברך ולהגיד תודה – לי ולמפלגת הליכוד. בבחירות הבאות הליכוד יביא גם 40 מנדטים ונמשיך להוביל את מדינת ישראל בגאווה". ירון מזוז.

מי לא היה שם??? כולם… מפגן תמיכה ענק: כאלף איש, ביניהם שרים, חברי כנסת, ראשי ערים ומועצות, ראשי סניפים ופעילים של הליכוד ותושבי הקריות וחיפה השתתפו בכנס ההסברה שערך סגן השר להגנת הסביבה, ח"כ ירון מזוז, לכבוד יום הולדתו.
חברים מברכים. מזוז וכץ. קרדיט צילום: גרשון איתן וציון זאנה.

כנס תמיכה ענק. מזוז. קרדיט צילום: גרשון איתן וציון זאנה.

הליכוד יקבל 40 מנדטים. כל המכובדים בתמונה אחת. קרדיט צילום: גרשון איתן וציון זאנה.

מפגן תמיכה ענק: לא פחות מאלף איש, ביניהם שרים, חברי כנסת, ראשי ערים ומועצות, ראשי סניפים של הליכוד, חברי מרכז, חברי מועצות ערים, פעילים ותושבי הקריות וחיפה, השתתפו בראשון האחרון בכנס ההסברה שקיים סגן השר להגנת הסביבה ויו"ר המועצה הציבורית של פרויקט מחשב לכל ילד, ח"כ ירון מזוז, שגם חגג באירוע את יום הולדתו ה-55. בין השרים שהגיעו לכנס ובירכו את סגן השר: שר התחבורה והבטיחות בדרכים והשר לענייני מודיעין, ישראל כ"ץ, שר התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים, יובל שטייניץ, השרה לשוויון חברתי, גילה גמליאל, השר להגנת הסביבה, לירושלים ולמורשת, זאב אלקין ושר התקשורת איוב קרא. בין חברי הכנסת שנאמו בכנס והודו לסגן השר מזוז: יו"ר הקואליציה, ח"כ דוד ביטן, סגן שר הבינוי, ח"כ ז'קי לוי, יו"ר ועדת הפנים והגנת הסביבה, ח"כ דודי אמסלם, סגנית יו"ר הכנסת, ח"כ נאוה בוקר וח"כ אמיר אוחנה. בכנס גם נטלו חלק ובירכו ראש עיריית קרית מוצקין, חיים צורי, ראש עיריית קרית ביאליק, אלי דוקורסקי, ראש עירית קרית אתא, יעקב פרץ וכן ראש עירית טירת הכרמל, אריה טל, וראש המועצה המקומית אבן יהודה, אבי הררי. האירוע נפתח בסרטון שסקר את פעילותו של סגן השר מזוז בכנסת וכלל גם ברכה אישית מראש הממשלה, בנימין נתניהו. עם סיום שלב הנאומים התקיימה הופעה והמשתתפים גם נהנו מארוחת ערב. לא מעט מהמשתתפים בכנס העלו בשולחנות האירוח את השאלה: "האם קם בליכוד מנהיג חברתי חדש?".

מזוז אמר בנאומו: "אני נרגש לראות את כולם פה, באים לברך ולהגיד תודה – לי ולמפלגת הליכוד. נבחרתי לכנסת על המשבצת של מחוז צפון ואני פועל ללא הפסקה לצמצום הזיהום במפרץ חיפה ונמצא בקשר יומיומי עם תושבי חיפה והקריות. אני איש של שטח. שום בעיה לא תיפתר מירושלים, אלא רק דרך השטח. באתי לכנסת על הטיקט החברתי ואני מסייע לחלשים ונלחם בהתעללות בחסרי ישע. גולת הכותרת מבחינתי היא תפקידי כיו"ר המועצה הציבורית של פרויקט 'מחשב לכל ילד' – מינוי אישי של ראש ממשלה, ואמשיך לחלק מחשבים לילדי רווחה. כמו שאני אומר לא מעט לאחרונה, בבחירות הבאות הליכוד יביא גם 40 מנדטים ונמשיך להוביל את מדינת ישראל בגאווה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה