ההכנות לעלייה לשטח בעיצומן

חברת הנדל"ן עמרם אברהם מדווחת: תוך זמן קצר, 60% מהדירות בפרויקט מחיר למשתכן "נוף העמק" ביישוב רכסים, נמכרו !

חברת הנדל"ן עמרם אברהם אשר זכתה במכרז בשיטת "מחיר למשתכן" ביישוב רכסים, מדווחת כי, בפרויקט מחיר למשתכן "נוף העמק" ביישוב רכסים, שיווקה החברה בזמן קצר יחסית כ –60% מהדירות.

המדובר בכ – 101 דירות חדשות המתוכננות להיבנות ב – 7 בניינים מדורגים, בני 8 – 6 קומות ביישוב רכסים, עם תמהיל דירות מגוון: דירות 5, 4.5, 2.5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. בחברה מציינים כי בתכנון הפרויקט, הושם

הדגש על מרפסות שמש גדולות וגינות מרווחות.

אלון עמרם בעלים ומנכ"ל חברת הנדל"ן עמרם אברהם מציין, כי בתחילת יולי 2017, הפרויקט קיבל היתר חפירה והחברה החלה בהכנות הנדרשות לעלייה על הקרקע.

עדי גייר סמנכ"ל השיווק של החברה מוסר, כי מסקירה מהירה שנערכה במחלקת השיווק של החברה עולה, כי דירות 2.5 חדרים בשטח של כ – 80 מ"ר עם מרפסת וגינה בשטח כולל של כ – 90 מ"ר, נמכרו במחיר של כ – 800

אלף שקל, דירות 4 חדרים בשטח של כ – 110 מ"ר עם מרפסת וגינה בשטח כולל של כ – 40 מ"ר, נמכרו במחיר של כמיליון שקל ודירות 5 חדרים בשטח של כ – 130 מ"ר עם מרפסת וגינה בשטח כולל של כ – 60 מ"ר, נמכרו

במחיר של כ – 1,200 מיליון שקל.

הדמיה – פרויקט מחיר למשתכן נוף העמק ביישוב רכסים – חברת הנדלן עמרם אברהם

הוא מוסיף כי, לפי הנתונים מעל 5,000 רוכשים נרשמו להגרלה, אך רק 101 זוכים מתוכם זוכים לחתום על חוזי רכישת דירת חלומותיהם.

הוא מציין עוד, כי החברה נערכה לספק שירות ראוי ותקפיד על כללי התכנון והעיצוב שנקבעו והמותאמים לאוכלוסייה הדתית ביישוב.

אלון עמרם בעלים ומנכ"ל החברה: "זהו פרויקט נוסף של החברה שיוצא לדרך במסגרת זו. אנו נקפיד על כללי התכנון והעיצוב שנקבעו, אך יחד עם זאת נשים דגש על רמת בנייה וביצוע טובים זאת על מנת לא לפגוע באמינותה

והמקצועיות של החברה כלפי אותם זוגות צעירים שזכו בהגרלה לרכוש דירה".

רכסים הממוקמת כ – 12 ק"מ מהעיר חיפה, ליד הערים נשר וקריית אתא, נמצאת בתנופת פיתוח ובנייה.

שכונות חדשות נבנות והתאוצה בגידול האוכלוסייה מורגש בשנים האחרונות. המקום ברובו מאוכלס באוכלוסייה חרדית, אך גם מאכלס אוכלוסייה דתית מסורתית וחילוניים.

הרשויות במקום משקיעות רבות באיכות החיים וטיפוחו ומאחר ואחוז הילדים ביישוב רכסים הוא גבוה מאוד – למעלה מ – 50% מכלל האוכלוסייה, מושקעים משאבים רבים בפיתוח גני משחקים באיכות ורמה גבוהה.

חברת הנדל"ן עמרם אברהם הוקמה בשנת 1994 ע"י אברהם עמרם ובניו כחברה לחומרי בניין. בשנת 2002 הוקמה חברת הבת עמרם אברהם, חברת הנדל"ן אשר עוסקת בפיתוח, ייזום ובנייה למגורים. מנכ"ל החברה מאז אלון עמרם (בנו של אברהם ז"ל).

חברת עמרם אברהם בונה בטכנולוגיות מהמתקדמות בישראל ובהתאם לדרישות המחמירות של מכון התקנים הישראלי והיא מבוקרת בקביעות על ידיו.

לרשות החברה: עובדים, מנהלים ומהנדסים מהטובים בארץ.

חברת הנדל"ן עמרם אברהם פעילה בטווח רחב של תחומי הפיתוח, היזמות והביצוע, מבני מגורים, תעשייה, מסחר ומשרדים.

החברה מתכננת ומקימה  כיום למעלה מ –  4,000 יחידות דיור בערים השונות ברחבי הארץ.

החברה ביצעה ומבצעת פרויקטים בערים השונות דוגמת : אילת, רכסים, קריית גת, גדרה, רעננה, פרדס חנה כרכור, חדרה, בנימינה, זיכרון יעקב, קריית מוצקין ועוד.

בנוסף בונה החברה למעלה מ- 35 אלף מ"ר של נכסים מניבים הכוללים מבני משרדים, מרכזים מסחריים לתעשייה קלה.

לאחרונה נכנסה החברה לפעילות נרחבת בתחום התחדשות עירונית.

אלון עמרם בעלים ומנכ"ל חב' עמרם אברהם אומר, כי פעילות זו מהווה חיזוק מהותי לתיק הנכסים למגורים שבידיי החברה בכל הקשור לתחום התחדשות העירונית ובכלל זה: תמ"א 38/1 תכנית המתאר הארצית שנועדה לטפל

בבניינים שנמצאים בסכנת קריסה בעת רעידת אדמה. ותמ"א 38/2 תכנית המתאר הממשלתית שמאפשרת להרוס בניינים ישנים וותיקים ולבנות במקומם בניינים חדשים שעמידים בפני רעידות אדמה.

חברת הנדל"ן עמרם אברהם רואה ביישום התחדשות עירונית פתח להגדלת היצע הדירות, העצמת השוויון החברתי במדינה והתחדשות מרכזי הערים בה.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בעסקים