הגדלת דמי המזונות לכל ילד,

מדובר במקרה של הורים אשר התגרשו לפני מספר שנים, תוך שהם עורכים הסכם גירושין בו קבעו את גובה דמי המזונות והסדרי הראיה של שלושת הילדים עם האב.
עו"ד עדיאל ברוך צילום עצמי

מזה תקופה ארוכה שהאב אינו מקיים את הסדרי הראיה עם הילדים כפי שנקבע בהסכם, פעמים רבות לא היה לוקח האב את הילדים, ובפעמים שכן היה לוקח את הילדים לא היה מלין אותם בביתו אלא מחזירם לאחר מספר שעות לבית האם.

לא רק שהאם אינה יכולה לתכנן את סדר יומה כאשר היא יודעת שבכל רגע האב עלול להחזיר את הילדים והיא צריכה להישאר בכוננות למקרה שיחזרו, (כך גם בסופי שבוע שהילדים אמורים לשהות עם האב והוא מחזירם לפתע לאחר מספר שעות אין ביכולתה של האם לתכנן את סוף השבוע שלה), אלא שעניין זה אף כרוך בהוצאות כספיות רבות.


כאשר הצדדים ערכו את ההסכם הם קבעו תשלום מזונות שלקח בחשבון את העובדה כי האב מתחייב לקחת את הילדים להסדרי ראיה רחבים, ובכך מקל על האם, בין היתר בהכנת ארוחות, בשימוש בחשמל ובמים, בהסעות לחוגים וחברים, ובהוצאות פנאי לפעילויות אחר הצהרים.

האם פנתה לעו"ד עדיאל ברוך ממשרד "פייטלוביץ ברוך" המומחה בדיני משפחה וירושה והגישה תביעה להגדלת המזונות נוכח אי קיום הסדרי ראיה על ידי האב.

בית המשפט לענייני משפחה קיבל את כל טענותיו של עו"ד עדיאל ברוך והורה על הגדלת דמי המזונות בסך של 150 ₪ לכל ילד, תוך שהוא מבהיר כי אי קיום הסדרי הראיה מעתה והלאה יהיה גם כפוף לקנס כספי עבור כל פעם בו לא יקוימו הסדרי הראיה, וכי האם אינה בת ערובה לסדר יומו של האב אשר יחליט מתי ברצונו לקיים את הסדרי הראיה ובאיזה אופן.

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחוק ומשפט