"תודה ענקית על קבלת פנים ממש לא מובנת מאליה, שלך ושל כל הצוות המדהים של היכל התיאטרון במוצקין. הידיעה שזה האולם שאנחנו מגיעים אליו הופכת את הנסיעה הזו לשווה. וסוף סוף אנחנו חברות גם בפייס".

בתום המופע "פאות קדושות מארחות את מיקי קם" ערכה להם דפנה צורי, מנכ"לית היכל התיאטרון במוצקין, מסיבה מאחורי הקלעים כשציונה פטריוט לא שוכחת להודות על החברות…
חברות בפייס. מיקי קם, צורי ופאות קדושות. אלבום פרטי

"פיאות קדושות", מופע של ארבע דראגיסטיות שביים אמיר פיי גוטמן הופיע ביום חמישי בהיכל התיאטרון במוצקין. בתום המופע שנקרא "פיאות קדושות מארחות את מיקי קם" ערכה להם דפנה צורי, מנכ"לית היכל התיאטרון במוצקין, מסיבה מאחורי הקלעים. לאחר שהצטלמו עם הקהל הרב שהגיע מכל קצות הארץ (מאשדוד ועד קריית שמונה), ולאחר שהורידו את האיפור הכבד ונעלי העקב, הגיעה הרביעייה אל מאחורי הקלעים שם חיכתה להם עוגה מרהיבה, עם הדיוקן של עצמם, שהכין להם מיקי שמו. כל אחד מהמשתתפים דאג לאכול את הראש של עצמו… היה מצחיק ומבדר. ציונה פטריוט, הלוא הוא יובל אדלמן (שהשתתף בתכנית בייק אוף ישראל) מביא איתו תמיד עוגות שאותן הוא אופה בעצמו, אך מאחר והחל לשמור על דיאטה, הוא הפסיק לאפות כדי שלא יהיה לו פיתוי מתוק בבית. אגב, ציונה פטריוט, מאחר וגם לה וגם לצורי יש 5000 חברים בפייסבוק, לא יכלו לבקש חברות אחת מהשנייה, אז כל אחת מהן מחקה חבר כדי שיוכלו להיות חברות בפייס. וכך כתבה ציונה לצורי לאחר אישור החברות: "תודה ענקית על קבלת פנים ממש לא מובנת מאליה, שלך ושל כל הצוות המדהים של היכל התיאטרון במוצקין. הידיעה שזה האולם שאנחנו מגיעים אליו הופכת את הנסיעה הזו לשווה. וסוף סוף אנחנו חברות גם בפייס".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה