"זה סיפור מדהים. הכרנו עוד במוריסון כשהוא הופיע והתחברנו לפני 6 שנים בסקי כשהופיע באירוע שהייתי בו, ואז נעשינו חברים טובים מאוד."

תום בנאדו התחתן השבוע עם בחירת ליבו ניצן לעיני החברים מחיפה ומתל אביב שנהנו מהאוכל של השף מילר וממופע פריצה של…. ערן צור האגדי.
 

הופתע על ידי החברים. תום וניצן תחת החופה. צילום פייסבוק בנאדו תום.

תום בנאדו, בעל שני ברים ופרשן כדורגל התחתן השבוע עם בחירת ליבו ניצן שירזי בשבע בתל אביב. החיפאים שלחו נציגות בכירה מרדיו חיפה כשיוסי פרץ ארי ניהל את השולחן ביד רמה, נציגי מכבי היו האח אריק בנאדו ואדורם קייסי החבר הקרוב. עוד היו סער ונטלי משיח, אורי מנדי, סלוצקי ודומינגז, אדם מנו, טל הרוש, החבר'ה מהפאנל ברדיו- צדוק מלכה, דולב נישליס ואלי לבנטל, שרון פרי, עמית סולומון, ניבו ארוילי, איריס גנליס, סופי פרי וכמובן סלבס כמו עומר דרור, אינה בקלמן, והרבה חברים תל אביביים. האוכל היה ממטבחו של השף עומר מילר ועל המוזיקה הופקד דיג'יי דן אורבך. כל מי שהיה באירוע הופתע מהיציאה הענקית כשראה את ערן צור באמצע רחבת הריקודים עם גיטרה בס ביד מנגן ושר.

בנאדו, מזל טוב, מאיפה הגיעה היציאה הענקית של ערן צור?

זה סיפור מדהים. הכרנו עוד במוריסון כשהוא הופיע והתחברנו לפני 6 שנים בסקי כשהופיע באירוע שהייתי בו, ואז נעשינו חברים טובים מאוד. מי שהזמין אותו זה חברים טובים שהלכו והפתיעו אותי בהופעה שלו, זו הייתה הפתעה גדולה, לא היה לי שמץ. הוא עלה עם שלושה שירים ועשה לי שמח. אני מת עליו כבן אדם וכאומן.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם