"לא הספקתי להירשם לסדרה א' אז נרשמתי לב' שזה כמו הקבצה ב' בתיכון, נשארו דירות רק בנצרת עילית, בית שמש וכאלה- רק השלוש יחידות…"

הסטנדאפיסטית המוכשרת מיכל קירזון הופיעה בכנס מחיר למשתכן והצחיקה את כחלון וגלנט. דירה לא יצא לה אבל טיול בארץ והמון הומור כן. ב17 באוגוסט היא בבית נגלר עם המופע 'בנות עם ביצים'.
מצחיקה את כחלון וגלנט. קירזון. צילום פייסבוק תיאטרון בסלון

מיכל קירזון, הסטנדאפיסטית והקומיקאית המוכשרת, הגיעה למופע פריצה בכנס מחיר למשתכן של כל הנוגעים בדבר, משרד האוצר ומשרד הבינוי והשיכון. מיכל הופיע בעשר דקות במופע שנכתב במיוחד לאירוע עצמו, דוגמא לאחת הבדיחות שהצחיקו את היושבים בקהל כולל השרים כחלון וגלנט "יש רק 45 דקות לבחור את הדירה אז החבר שלי הרביץ גליץ' ואמר לפקיד 'תוסיף לי 5 דקות זמן פציעות". כחלון וגלנט נהנו מאוד מההופעה וכך גם יתר היושבים…. השבוע חגג אחיה של מיכל, שי, יום הולדת ומיכל לא יכולה הייתה להגיע לחגיגות מאחר והיא הייתה באותו הערב בהופעה אבל פוסט מרגש עם תמונה היא העלתה. מיכל המוכשרת משתתפת גם במופע משותף ל 3 בנות- מורן עזרי החיפאית ומרב הרמל שנקרא "בנות עם ביצים" וב 17 באוגוסט הן מגיעות להופעה בבית נגלר אז כדאי לשריין כרטיסים מראש כי לא כדאי להתעסק איתן….

יצא לך דירה מההופעה?

לא יצא לי דירה, חשבתי על ברטר אבל זה לא יצא. לא הספקתי להירשם לסדרה א' אז נרשמתי לב' שזה כמו הקבצה ב' בתיכון, נשארו דירות רק בנצרת עילית, בית שמש וכאלה- רק השלוש יחידות… חוץ מזה, בזכות המחיר למשתכן הכרתי את הארץ, אני כבר תיזזתי בכל הארץ, קריית שמונה, עפולה, שלומי וחדרה. אז תודה בשמי ובשם הווייז. הכל בהומור כמובן…

למה בנות עם ביצים?

כי אנחנו בנות עם ביצים. עם אומץ. זה מה שקורה כששלוש בנות נפגשות על במה אחת….


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם