שיפוצי קיץ

כ-5 מיליון שקלים מושקעים בשיפוצי קיץ והיערכות מועצת חוף הכרמל לקראת פתיחת שנת הלימודים תשע"ח

בתמונה: גן חדש במושב דור. "חשיבות עליונה להמשיך ולהעניק לילדינו סביבת חינוך ראויה, נוחה ומשופרת"

בימים אלה נמצאים האגף המוניציפלי של המועצה האזורית חוף הכרמל בשיא שיפוצי הקיץ של מוסדות החינוך, זאת לקראת פתיחת שנת הלימודים תשע"ח. כלל בתי הספר והכיתות ברחבי המועצה, יעברו שיפור חזות בתי הספר, צביעה פנימית ובנוסף, יתבצעו עבודות בטיחות ייעודיות בכל מוסדות החינוך, בהתאם לבדיקות ולממצאים בכל התחומים: מערכות חשמל, דלתות, חלונות, מבנים, חצרות ומתקנים, זאת לצד ביקורות ופעולות שגרתיות המתקיימות מידי שנה, כהיערכות שגרתית לפתיחת שנת הלימודים.

מלבד ההסדרה השוטפת, יבוצעו מגוון פרויקטים בתוך מוסדות החינוך שהבולטים ביניהם: בבית ספר ניר עציון תוסדר עמדת בידוק לשומר, יותקן מיזוג לאולם הספורט, תוסדר מערכת החשמל ותוקם מערכת גידור היקפית באורך של 300 מטר, כל זאת בעלות של כ-200 אלף שקלים. בבית ספר כרמל וים תוסדר כיתת השמע וכיתת המותאמת לנכים זאת בעלות של כ-100 אלף שקלים.

בית ספר העומר תוסדר כיתה טיפולית, חדר יועצת ותושלם מערכת הגידור בין המעון לכיתות א' כל זאת בעלות כוללת של כ-560 אלף שקלים. בבית ספר מעגנים תוסדר חממת התקשורת/ אומנות בעלות של כ-80 אלף שקלים, תוקם כיתה יבילה נוספת בעלות של כ-175 אלף שקלים. בית ספר קיסריה יוסדר חדר המורים, יוסרו לוקרים, ויוחלפו כסאות ושולחנות חדשים לכיתות א'-ג', סך כל העלות – כ-200 אלף שקלים. בית ספר חב"ד יוסדרו כיתות נוספות, בית ספר גלי עתלית תוסדר כיתה יבילה נוספת בעלות של כ-175 אלף שקלים. בית ספר המשותף ישופץ השנה בעלות של כ-2.5 מיליון שקלים ישופץ המבנה המרכזי ויוחלף בו הגג, שדרוג מעטפת חיצונית, שדרוג כיתות ועוד.

בגני הילדים גם כן יערכו מגוון פרויקטים שכוללים בין השאר הוספת דשא סינתטי, החלפת מזגנים חדשים, הסדרת הצללות ועוד, כל זאת בעלות של כ-650 אלף שקלים.

בתוך כך, המועצה החלה לפני כחודשיים בביצוע פרויקט הקמת בית ספר משעולים החדש, במתחם הרכס שבעתלית בעלות של כ-18 מיליון ש"ח. מבנה בית הספר יכלול 18 "כיתות אם", את הפרויקט מוביל אגף ההנדסה של המועצה. כל זאת ועוד, בחודש הבא עתיד להסתיים בינוי שלב ב' של תוספת כיתות חדשות בבית ספר "גלים". מדובר בבניית שני מבני כיתות חדשים הכוללים  7 כיתות אם נוספות שנוספו למתחם הכיתות החדש, עלות הפרויקט – כ-6.5 מיליון שקלים, גם פרויקט זה מוביל על ידי אגף ההנדסה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ים