חדש, ברנפלקס – עכשיו גם בחטיף!

חדש מתלמה: חטיפי ברנפלקס פותחו בשיתוף צוות דיאטניות, הם מכילים כמות סיבים גבוהה ביותר ופחות מ-90 קלוריות לחטיף

 

תלמה מבית יוניליוור ממשיכה לחדש ומשיקה חטיפי דגנים חדשים תחת המותג ברנפלקס. חטיפי דגני ברנפלקס, אשר פותחו בשיתוף עם צוות הדיאטניות של יוניליוור ישראל, מכילים כמות סיבים גבוהה ביותר ביחס לחטיפי הדגנים הנמכרים בארץ כיום*. כל חטיף מכיל כ-20% סיבים תזונתיים, הידועים כמסייעים לתהליך העיכול ומעניקים תחושת שובע לאורך זמן, וכן כמות מעטה יחסית של קלוריות לחטיף – פחות מ-90 קלוריות ופחות מכפית סוכר**.

חטיפי הדגנים של ברנפלקס מגיעים בשלושה טעמים :
חטיף ברנפלקס עם זיגוג קרם בטעם יוגורט –  82 קלוריות בלבד
חטיף עם צימוקים ושוקולד מריר מעולה –  88 קלוריות בלבד
חטיף עם חמוציות וזיגוג קרם בטעם יוגורט – 85 קלוריות בלבד

ברנפלקס צילום – הדמיה

כמות הסיבים הגבוהה בדגני ברנפלקס הפכה אותם למותג מומלץ בקרב דיאטניות רבות ודגני המותג זוכים לשיעור החדירה הגבוה ביותר בקטגוריית דגני המבוגרים (כ-25%)*** ומתפיסה בריאותית חיובית. מנתוני TGI עולה כי כ-60% מצרכני ברנפלקס צורכים גם חטיפי דגנים ומעתה הם יקבלו מענה גם מהמותג שהם צורכים כדגני בוקר ויהנו מ"שוברי רעב" משביעים עם רכיבים איכותיים.

יונתן אלבום, מנהל שיווק דגני תלמה ביוניליוור ישראל מסר כי: "אנו מביאים בשורה אמיתית לצרכני ברנפלקס הרבים שיוכלו מעתה ליהנות גם מחטיף דגנים של המותג שהם צורכים ומעריכים, זאת לצד צרכני חטיפי דגנים אחרים שדואגים לשמירה על אורך חיים בריא, מקפידים על כמות הקלוריות והסוכר שהם צורכים ומודעים לחשיבות הסיבים במזון".

סדרת החטיפים החדשה מצטרפת לשורת המוצרים של ברנפלקס המסייעים בשמירה על תזונה מאוזנת, וגם ליהנות ממגוון עשיר של טעמים ומרקמים. דגני הבוקר של ברנפלקס כוללים גם מוצרים ללא תוספת סוכר וללא גלוטן.

מאגדת חטיפי דגני ברנפלקס מכילה 6 חטיפים במשקל 23 גרם. כשר לאוכלי אבקת חלב נוכרי. ניתן להשיג ברשתות השיווק, בסופר – פארם ובחנויות נבחרות

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות