מצדיעים ללוחמים

מועדון הפמילי של הולמס פלייס בעיר אירח כ-80 לוחמים מגדוד 605 של חיל ההנדסה הקרבית ליום כיף בסיוע האגודה למען החייל, במעמד סגן ראש העיר מר שמשון עידו.
הולמס פלייס חיפה מצדיעה ללוחמים צילום יחצ

החיילים זכו לבילוי מהנה במועדון במשך מספר שעות במהלכן קיבלו מזון ושתייה קלה וקבלו גישה חופשית לכל חלקי המעדון: לבריכה, לשיעורי הסטודיו ועוד.

מנהל המועדון מורן בנימין לקח חלק פעיל במיוחד בארגון האירוע כמי שיש לו קשר ישיר וטראגי לגדוד. מורן הוא דודו של סג"מ בר רהב ז"ל שהיה לוחם בגדוד ונהרג במסגרת פעילות מבצעית בצוק איתן לפני כ-3 שנים.

כחלק מהאירוע סיפר מורן יחד עם אחותו, אימו של בר, את סיפורו ללוחמים והמפקדים שהיו במקום, מה שהפך את האירוע למרגש ומלכד כאחד.

הולמס פלייס חיפה מצדיעה ללוחמים צילום יחצ

מורן מספר כי: "שמחתי לקחת חלק באירוע שכל כך מחמם את הלב ותורם לחיילים שלנו. אני רואה באירוע זה חלק מפעילות חשובה מאוד שנמשיך לקיים לעיתים תכופות יותר במסגרתה נארח יחידות נוספות מהצבא כבר בחודשים הקרובים בתיאום עם האגודה למען החייל. אנו  ברשת הולמס פלייס, ובהנהלה הפרט, רואים ערך עליון בתרומה בחזרה לקהילה ולכן אנו רואים חשיבות גדולה בפעילות זו".

שמשון עידו סגן ראש העיר שלקח גם חלק באירוע והודה לחיילים על שירותם למדינה מסר כי: "שמחתי על ההזמנות לקחת חלק באירוע תרומה לחיילים במסגרתו ניתנה לי ההזדמנות למסור להם באופן ישיר את ההוקרה שעיריית חיפה ותושביה חולקים להם. אנו בעירייה מברכים את האגודה למען החייל והולמס פלייס על קיום הפעילות ונמשיך כחלק מהשקפת עולמנו לתמוך בחיילנו במגוון מישורים".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם