עמותת ער"ן זקוקה לעזרתכם על מנת לשקם את בית המתנדבים החיפאי!

"רק בזכות תרומותיכם הנדיבות נוכל לבצע את השיפוץ לרווחת המתנדבים. אם כל אחד יתרום מעט יחד נוכל לגייס במהירות את הסכום הנדרש." משפחת צור בפנייה נרגשת לחיפאים.
עוזרים לער"ן!

ער"ן הוא שירות וולונטרי, המציע עזרה ראשונה נפשית בטלפון ובאינטרנט. הארגון עונה לכל פניה של אדם במשבר, החש בדידות, אכזבה, ייאוש, חושב על התאבדות או נמצא במצוקה נפשית מכל סיבה שהיא. ער"ן הוקם בירושלים בשנת 1971, ומאז התרחב הארגון והיום הוא פועל מ- 12 מוקדים ברחבי הארץ למעלה מ 1,000 מתנדבים מאיישים את המוקדים 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה. בשנה החולפת העניקו המתנדבים מענה ותמיכה לכ- 160,000 פניות, מתוכן כ- 800 פניות אובדניות שבמהלכן מתנדבי ער"ן הצילו חיים, הלכה למעשה. בתקופות המתאפיינות במצב בטחוני קשה, עולה מספר הפניות היומיות לער"ן בעשרות אחוזים. תחנת ער"ן חיפה מופעלת ע"י כ- 150 מתנדבים. התחנה הוקמה לפני כ- 40 שנה. התחנה בחיפה מפעילה בהתנדבות פרויקטים חינוכיים בבתי הספר התיכוניים וכן סדנאות לגיל הזהב. ערן מפעילה עוד מספר קווים ייעודיים לאוכלוסיית מוגדרות: ער"ן לחייל ומשפחתו  / ער"ן לילדים ובני נוער / ער"ן ברוסית לעולים יוצאי מדינות חבר העמים / קו מיוחד לניצולי שואה /  ער"ן בערבית / ער"ן באינטרנט, ובהודעות sms (פניות רבות מבני נוער).

מקורות מימון:

עיקר פעילותה ער"ן נשענת על תמיכות מהציבור הרחב ומהמגזר העסקי, וחלק קטן מהמימון מגיע גם מקרנות בארץ ובחו"ל וכן בתמיכה קלה גם מרשויות מקומיות וגופי ממשלה, העמותה קרובה לליבי. אבי, ד״ר אלי צור, התנדב בה שנים רבות עד פטירתו, ובשנים האחרונות אימי פעילה בעמותה בהתנדבות. כחלק מהמשך דרכו של אבי ,החלטנו, משפחתי ואני לשפץ את המשרדים של ער"ן שהם עלובים ובלתי הולמים. לאחר סיור במקום ובדיקת הצרכים, נרתמנו לעשיה- בין אם בגיוס כל החומרים הדרושים לשיפוץ, ובין אם בעיצוב המקום בצורה מכובדת ומזמינה שתאפשר סביבה נעימה למתנדבים. התחנה ממוקמת בדירה ישנה בכרמל אשר בשל העדר מימון ותקציב, לא שופצה שנים רבות.

– פינת הקפה ממוקמת בסמוך לכיור שטיפת הידיים בשירותי התחנה

– תשתית החשמל והתקשורת אינה בטיחותית, חוטים וחיבורי חשמל ותקשורת מפוזרים בינות עמדות המתנדבים

– הכיסאות עליהם יושבים התורנים ישנים ורעועים, ואינם מאפשרים ישיבה ממושכת בתורנות

– קירות הדירה לא נצבעו מזה שנים רבות, הצבע מתקלף ומתפורר

גייסנו עד כה:

– בעל מקצוע שיבצע חלק מהעבודות ללא תמורה כספית

– סטודיו לגרפיקה שיעצב ויתקין עבורנו מספר קירות מעוצבים

– ארכיטקט, שביצע את תוכנית השיפוץ ללא תמורה

נדרש לנו סכום כולל של כ- 35,000 ש"ח להתחלת הפרויקט – אותו אנו מבקשים להשלים מתורמים פרטיים ועסקיים. לצורך כך, פתחנו קמפיין גיוס המונים, דרכו ניתן לתרום. (התרומה מוכרת לצרכי מס). רק בזכות תרומותיכם הנדיבות, נוכל לבצע את השיפוץ לרווחת המתנדבים. אם כל אחד יתרום רק מעט- יחד נוכל לגייס במהירות את הסכום הנדרש, שאינו גבוה ואפשרי. חשוב לציין כי במידה ולא יגוייס הסכום במלואו- כל התרומות יוחזרו לבעליהן ולא יועברו למטרה זו….

כנסו לקישור המצורף , תרמו וקחו חלק בפרויקט

 http://bit.ly/2tt53AH

כמו כן, אנא הפיצו, שתפו ברשתות החברתיות ובכל דרך אפשרית!

בתודה מראש!!!!!

דנה, אודי, אסף, איתי ודליה צור.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם