"אני מקווה שנפרדתי מאמיר סופית!"

אמיר חצרוני ודובי שיפמן נלחמים על שירין נופי, החברה החיפאית של אמיר חצרוני, שבכלל רוצה להיפרד מאמיר סופית ומבקשת מדובי שיפסיק עם הבדיחות. קבלו סאגה אמיתית.
שיפמן ונופי בתמונה שעיצבנה את חצרוני. צילום פייסבוק דובי שיפמן.

הפוסט של חצרוני על שירין ושיפמן. צילום מסך דובי שיפמן

דובי שיפמן, האיש הכי ציורי, צבעוני ומיוחד בחיפה מכר את המקום שהחזיק בהדר ברחוב מסדה במשך השנים האחרונות, קנה את הפאב של ג'קי בעיר התחתית והוא מאושר ביותר. אממה? השבוע הוא יצא לקרב שלא בגללו עם הפרופסור האחד והיחיד, אמיר חצרוני וכל זה בגלל אישה כמובן, הלא היא שירין נופי. אמיר חצרוני היה בטוח שהוא החבר של נופי עד שגילה לטענתו לפי מה שכתב בפייסבוק שלו כי היא יצאה עם בחור בשם עמי ועם מזנונאי לא צעיר, לא עשיר ולא משכיל בשם דובי, עוד הפליג חצרוני ב'מחמאות' לנופי וטען כי היא הבריזה ו מלשמור על הכלב שלו וכך דובי שיפמן הגיב למה שכתב אמיר חצרוני בפייסבוק:

"שישלם ל Maria Hope בעבור פנסיון לכלבים ולכלב יהיה הכי טוב בעולם. הקמצן רוצה ששירין תהיה כלבנית, עוזרת בית ארכיטקטית שלו והכל בלי כסף. נצלן קמצן. ובסוף גם מקלל אותה ויורד עליה. אפס. הוא גנב ממני. אני יוצא איתה לפני חמש שנים, מתאהב, מישהו זורק לי משהו בשתייה ואני נרדם לכמה חודשים. חולם אותה מידי לילה את שירין המדהימה והיפה והחכמה, ובחלומי הנסיכה שלי ואני נשואים. מתעורר- ופתאום היא עם איזה רמאי שאמר לה ששכחתי ממנה, ואז בא החרצצני הזה הפחדן שצועק שם בסין שכולנו יהודים ובלבד ש חב"ד יחלצו אותו משם. פתאום הוא דתי ויהודי האפס הננס. וגונב לי את שירין שלי, את העיניים שלי, את זו שאת חיי ומותי אתן לה. וכעת סוף סוף חזרה אליי. חזרה אליי שירין שאוהב אותה יותר מאשר את עצמי. הוא הגנב. הוא השודד. הוא גם מתעלל בנשים. והוא אפס. אני לא חובט בו רק בגללל ששירין אומרת לי בזמנו שאניח לו. והוא – יודע רק להכות בחורות. גבר אמיתי לא מסוגל להכות בחורה. הוא גבר. הוא אוהב נשים. לא מכה אותן. לו שירין דוקרת אותי, שוברת עלי בקבוק, בוגדת בי ומה לא – לא מרים עליה יד. שובר את הבית, לא משקה עציצים אולי אפילו בועט בחתולה אבל לא מכה אותה. זבל הפרופסור האפס הזה. הוא גם גזען מסריח. שירין ערבייה ואני אוהב אותה. אוהב נסיכה ערבייה מדהימה שכל אימת שמביט בה ומקשיב לה – מרגיש כמו סולטן שמהופנט משחרזדה שלו. הוא לא גבר. הוא גזען. נראה לי שהוא גם הומופוב וזה בגלל שהוא נמשך לגברים ושונא עצמו ומתבייש בכך . לכן שונא נשים. מזכירות לו שהוא נמשך לגברים והוא מתבייש למרות שהיה צריך להיות גאה. גאה בכך שהוא גאה. ובמקום זאת – מתעלל בנשים. אפס."

והמשיך…

"על מנת להסיר ספק. אני מעריץ את הפרופסור חצרוני כאמן, כפילוסוף, כסטנדאפיסט. חושב שהוא מיטיב להביע דעות שאני מזדהה ומאמין בהן. הוא רהוט, משכיל ומוכשר להפליא. יש לנו חילוקי דעות באשר לאופן ולדרך בה יש לנהוג כלפי זאת שאותה אני אוהב מכל – המלכה Shirin Noufi . מהבחינה המקצועית אני חושב שהאיש גאון. אשר על כן, כמזנונאי חביב -מקדיש לו שיר לעניין מזנונים ומזנונאים."

והמשיך…

"זוהי התקופה המאושרת בחיי. אני לעיתים עייף ולעיתים ערני. כמה חודשים עייף וכמה עירני. אני יוצא לדייט עם שירין לפני חמש שנים על הגבול שבין תקופת עירנות לתקופת מנוחה. הולך לחלום על עתידי הוורוד עם שירין , מתעורר לאחר כמה חודשים ומגלה שהיטעו אותה ואמרו לה שאני לא אוהב אותה יותר. יצאה עם איזה עמי ואחר כך עם חצרוני. והיא שלי כל הזמן הזה. וכעת הצדק הופיע ואהובתי חזרה לביתה – אל בין זרועותיי ואל ליבי ההומה ומתפקע מרוב אושר. אוהב אותה כל כך. איני ראוי לכל הטוב הזה ובאשר לאמיר חצרוני – הוא מעולה. הוא כותב משעשע. אני מעריץ גדול שלו. מקווה ש Syncopa-Bar ייסגרו לו הופעה. אני המלצתי ל Nurit Prima Gilboa בחום לסגור מופע שלו. אני עצמי מתחייב לקנות כרטיס באם תיסגר הופעה. מוכן גם להזמין חברים – ובלבד שנורית המדהימה ששברה את ליבי והודיעה לי שאינה מעוניינת בי תרשה לי."

דובי, קמת עצבני על חצרוני?

לא, הוא ממש לא עיצבן אותי, הוא אחלה אומן וסטנדאפיסט. יש לו בעיות עם שירין, הוא כותב עליה שירים, מדבר לא יפה, הוא אלים מילולית אליה וזה לא יפה. הוא הומופוב, גזען ושונא אדם אבל אחלה אומן. אני מת שהוא יבוא אלי להופיע בסטנדאפ. מילולית הוא הגזים ללא ספק. הוא דורש מבחורה אינטליגנטית ומצליחה להיות דוגיסיטר לכלב שלו, מה הוא רוצה ממנה? ואני? אני אוהב אותה, היא כמו שחרזאדה אני מרגיש כמו אלף לילה ולילה, היא נוצרייה בכלל ואני מוכן להתנצר בשבילה מחר בבוקר, אבל היא אמרה לי שלא אתנצר כי היא לא מוכנה להתחתן איתי…וכל עוד היא מוכנה להיות איתי אני שמח. אני אוהב אותה, אתה לא מבין כמה, היא יפה צעירה חכמה מלומדת, היא מדהימה. דבר איתה…

אוקיי…. ונעבור לדברים החשובים, מה עם המקום החדש?

תרשום ככה- השם הוא 'שה נואר' חתול שחור. אני מכרתי את המקום בהדר במסדה אבל רוחי והשם שלי על השלט ואכפת לי מהמקום שימשיך להיות טבעוני… אבל כרגע אני טרוד עם העבודה על המקום שהיה של ג'קי, כן, אני קורא לו 'שה נואר'- גאטו נגרו- חתול שחור. יש את הלוגו של השה נואר של טולוז לוטרק הצייר… הוא הולך לפעול כל השבוע ואני אתן קידום רציני לאומנות האוונגרד ואצלי יאכלו מהצומח ולא מהצורח, אני אמנם לא טבעוני ואני שונא טבעונים כי הם קוראים לי תת אדם ואני אומר להם שאני לא טבעוני אז תתאבדו. אבל אני לא אוכל בשר מתוך דיאטה ולא מטבעונות. זו התזונה שלי. אצלי יאכלו רק מהצומח עם כבוד לחומרי הגלם… קציצת עדשים וכדומה. יהיו הופעות סטנדאפ ואומני אוונגרד רבים וטובים. אה, ומי שינהל את הבר זה אלכס מהדאנק.

יש תאריך פתיחה?

עדיין לא. אני פותח בערך עוד חודש, ככה אני מקווה. יש דברים לתקן אבל הכל יהיה בסדר. כמו שמרתי זה יהיה מקום אוונגרד בלי תשלום כניסה, עם אומנות, ציורים, תמונות, תיאטרון וסטנדאפ.

שירין, אפשר לקבל קצת סדר בבלגן?

אין שום בלגן, זה לא נכון הסיפור, הייתי עם אמיר עד לפני יומיים והכל היה סתם לעצבן. אמיר תמיד כותב עלי דברים כאלה כשנפרדים. ככה הוא. אני מקבלת ממנו פוסטים 'מחמיאים' כשאנחנו נפרדים. אני מקווה שנפרדתי מאמיר סופית. מקווה שיהיה לי את הכח לסיים את זה סופית. אין אחד שלא אומר לי שזה יחסים רעים ואני מפגרת שאני איתו. מילא היה כותב דברים אמיתיים, איזה אישה שפויה הייתה הולכת איתו אחרי דברים כאלה???? אז אני רווקה עכשיו, חזרתי לשוק ופתוחה להצעות.

ומה עם דובי?

נפרדתי מדובי אחרי יומיים, הבנתי שזה לא זה. הוא דפוק מידי בשבילי….אז שדובי יפסיק עם הבדיחות שלו…..

 

 

 


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם