גיבוש אורולוגי

המחלקה האורולוגית בבית חולים "כרמל" יצאה ליום גיבוש במסע מאתגר אל הגלבוע ובאירוח במשפחה של אחד מרופאי המחלקה
 

הצוות פסע בנתיב נחל הקיבוצים כשכולם מלווים בגלגלים מתנפחים. צילום: כרמל

אנשי מחלקת אורולוגיה ב"כרמל" עובדים קשה לאורך כל השנה והפעם הם לקחו קצת פסק זמן ויצאו לגיבוש מדליק. את הגיבוש ארגנו בצורה מופתית מנהל הסיעוד המחלקתי אופיר ניסים ואחות המחלקה נטלי קוגן. והפעם בחרו במחלקה האורולוגית להתגבש במסע אל הגלבוע.

בגיבוש השתתפו רופאי המחלקה והצוות הסיעודי, בעוד שצוות מסור אחר נשאר במחלקה כדי להמשיך את פעילותה הענפה.

אזור הגלבוע קיבל את צוות המחלקה מכרמל במחוזות יפי עין ונופים עוצרי נשימה. נחלים זורמים מלאים במים צלולים קידמו את פני הצוות בעודו פוסע בנתיב נחל הקיבוצים כשכולם מלווים בגלגלים מתנפחים, צחוק והנאה רבה. את הכיבוד קיבל צוות האורולוגיה של כרמל בקיבוץ ניר דוד ממשפחתו של ד"ר פרידמן רופא המחלקה שפינקו אותם  באבטיחים קרים ועוגות. בנוסף שיתף והרצה להם גיסו של ד"ר פרידמן בהרצאה וחוויה ייחודית על 40 יום בעגלה עם סוסה זה היה מעניין במיוחד .

טבילה במעמקי הסחנה הקרירים סיימה את יום הגיבוש הנפלא והמגוון בצרוף ארוחה כיד המלך אותה הכינו אנשי הצוות במו ידיהם, כל אחד בביתו ממטעמי ידו ויכולתו.

אופיר ניסים מנהל הסיעוד המחלקתי," זה היה גיבוש מצוין הצוות נהנה ביחד כשאנו ממשיכים מסורת ארוכת שנים ומוצלחת של גיבושים מחזקים, זה בהחלט נותן לנו כוח ואנרגיות להמשיך להעניק את השירות הטוב שאנו נותנים לכל מטופלי המחלקה האורולוגית שלנו, כולם חזרו מגובשים יותר שמחים ומרוצים".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה