"אני באופן טבעי מתרגש מאוד ופתוח לחוויות והרפתקאות חדשות. אפשר למצוא לי רק פתרון למשלוח חומוס טרי כל שבוע?"

עידן חונה, איש העסקים ודיג'יי ותיק, פותח בקרוב מאוד יחד עם האישה שאיתו כוכבית היסטנד באורגון ארה"ב עסק של גידול מריחואנה חוקית. כן, בדיוק. ואל תקראו לו עוזב, הוא יוצא להרפתקה חדשה.
 

עידן וכוכבית. פותחים עסק באורגון ארה"ב. אלבום פרטי

עידן חונה, מבעלי חברת ביפיאם והאישה שאיתו, כוכבית היסטנד, ביקרו כמה וכמה פעמים בארצות הברית של אמריקה בשנים האחרונות והשאלות והתהיות לגבי מה שקורה שם גרם בסופ"ש האחרון לכך שחונה העלה פוסט ובו הוא מספר לכל החברים התוהים מה עומד לקרות. והאמת שזה פשוט אבל מדליק. השניים בשנתיים האחרונות בתהליך של מעבר לארצות הברית וכך כוכבית תהיה הראשונה שתטוס לאורגון, שם היא תתחיל את הקמת העסק החדש שלהם- גידולי מריחואנה חוקית, כן מה שקראתם, בדיוק. ואילו עידן יהיה בינתיים על ציר ישראל- אורגון וימשיך לנהל את ביפיאם ובעוד כמה חודשים יצטרף סופית לכוכבית ויתחיל לקדם את ביפיאם בארה"ב. לחברים מוסר חונה כי "אני אוהב את הארץ ואני גם לא יוצא בהצהרות של "עוזב", אלא מגדיר את זה כיוצא להרפתקה." ומסיים בציטוט של מוחמד עלי "אדם שאינו אמיץ מספיק לקחת סיכונים… לא ישיג הרבה בחיים".

חונה, יוצאים להרפתקה חדשה?

כן. לפני שנתיים החלטנו אני וכוכבית כי אנחנו רוצים לצאת להרפתקה משולבת: חיים ועסקים במדינה אחרת. מכיוון שכוכבית בעלת אזרחות אמריקאית והאחים שלנו גרים שם, נראה לנו טבעי לנסות בארה"ב. אז לאחר הכנות רבות שנמשכו שנתיים וכללו הכשרת מנהלים ל BPM, המכללה למוסיקה שייסדתי ובדיקת הצד העסקי בארה"ב, החלטנו להשקיע בתחום המריחואנה החוקית באורגון ולבחון את האפשרות של פתיחת מכללה למוסיקה בלוס אנג'לס. כוכבית עוברת כבר בתחילת ספטמבר ואני אסע לסירוגין כל חודשיים עד שאוודא כי העסקים שלנו בארץ מנוהלים היטב ואני יכול לשהות בארה"ב לתקופות ארוכות יותר. אני באופן טבעי מתרגש מאוד, ופתוח לחוויות והרפתקאות חדשות. אפשר למצוא לי רק פתרון למשלוח חומוס טרי כל שבוע?


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם