פעילות אל תוך הלילה

לראשונה השנה בחודש אוגוסט תפעיל עיריית חיפה פעילות קיץ לבני נוער באולמות ספורט בשעות הקטנות של הלילה

 

הפעילות תתקיים בימים א' – ה', 06-10.08.17 באולם הספורט בקריית חיים. צילום: עיריית חיפה

אולמות הספורט בקרית אליעזר ובקרית חיים יפתחו למשך שבועיים בלילות הקיץ החמים, מהשעה 21:00 בלילה ועד 4:00 לפנות בוקר, עם פעילות אטרקטיבית לבני נוער בגילאי 11-18. בכל אחד מאולמות הספורט יתקיימו מסיבות אזניות, עמדות עם משחקי מולטי מדיה, קונסולות משחקי מחשב, עמדות צילום ומגנטים ואווירת בילוי שמחה, בטוחה ונעימה. כל הפעילות תמומן על ידי עיריית חיפה והכניסה לבני הנוער היא ללא תשלום.
את התכנית הייחודית יוביל מנהל חינוך, תרבות ורווחה בעיריית חיפה, בשיתוף משרד החינוך והמשטרה. את המתחמים יפעילו מדריכים חינוכיים, עובדים סוציאליים ופסיכולוגים, תלמידים בוגרים החברים בתכניות מנהיגות שונות, חיילי פרק משימה ומתנדבים.
הפעילות תתקיים בימים א' – ה', 06-10.08.17 באולם הספורט בקריית חיים- רחוב בן צבי 6, ובתאריכים 13-17.08.17 באולם הספורט בקריית אליעזר- רחוב צה"ל 16.
אילנה טרוק, ראש מנהל חינוך, תרבות ורווחה בעיריית חיפה: "תקופת החופש הגדול מזמנת לבני הנוער התנסויות וסיכונים שלא מאפיינים את שאר ימות השנה. בני הנוער ישנים עד השעות המאוחרות של היום וערים ופעילים בשעות הלילה. מתחמי החת"ר באים לתת מענה בטוח ואיכותי לבני הנוער בשעות הקטנות של הלילה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה