רופאה מצטיינת ממוצקין

רופאת המשפחה, דוקטור נטליה טומקו, מקרית מוצקין נבחרה לרופאה מצטיינת של מכבי במחוז הצפון. תעודת ההצטיינות הוענקה לה במסגרת כנס רופאים ראשון מסוגו שנערך בשבוע שעבר בראשות בכירי הנהלת מכבי
 

בשבוע שעבר נערך כנס ראשון מסוגו של מכבי שירותי בריאות בסימן 'שותפים לדרך'. הכנס התקיים בהיכל התרבות של קריית מוצקין ואליו הגיעו בכירי הנהלת מכבי ביניהם מנכל הארגון רן סער, יו"ר מכבי פרופסור משה רוח, ראש חטיבת הבריאות פרופסור נחמן אש, מנהלת מכון המחקר פרופסור ורדה שלו וראש מחוז הצפון של מכבי ד"ר גלית קאופמן. לכנס הגיעו מאות רופאים, אחיות ומנהלים של מכבי מאזור הצפון כדי להצדיע לרופאים שמובילים תחום איכות הרפואה למצוינות במחוז הצפון.

לאחר דברי הברכה שנשאו הבכירים, נהנו הנוכחים מהרצאה מרתקת של פרופ' ורדה שלו על תחום המחקר והביג דאטה ברפואה, שבקרוב אף יגיע לאזור הצפון עם פתיחתה של שלוחה מיוחדת שתוקם במרכז הרפואי 'מגה מוצקין' שייפתח בחודש הקרוב.

 

ד"ר נטליה טומקו, רופאת משפחה במרפאה בקרית מוצקין, בה מבוטחים למעלה מ-47,000 חברים. צילום: מכבי

 

רגע השיא נרשם כאשר עלו בכירי הארגון, בראשם ראש חטיבת הבריאות ומנהלת מחוז הצפון להעניק אותות הצטיינות לרופאים בולטים במחוז. אחת הרופאות שקיבלה את האות היא ד"ר נטליה טומקו, רופאת משפחה במרפאה בקרית מוצקין, בה מבוטחים למעלה מ-47,000 חברים, ומטפלת בכאלף חברי מכבי במשך שמונה שנים. ד"ר טומקו נבחרה מתוך 24 רופאי משפחה של מכבי בקרית מוצקין בזכות השירות יוצא הדופן, המקצוענות ללא פשרות והאדיבות בה היא נוהגת לטפל במטופליה.

ד"ר נטליה טומקו עלתה לבמה נרגשת ומלאת הערכה וקיבלה את אות ההוקרה מבכירי הארגון וצוות הנהלת המרכז הרפואי בחורב אשר עובדים עמה בשגרה.

בירידה מהבמה אמרה טומקו: "זו זכות גדולה בשבילי לכזאת הוקרה. זה לא מובן מאליו שהארגון עוצר ערב אחד ומצדיע לעבודה היומיומית של הרופאים. אני נרגשת וחשה כבוד גדול לקבל אות הצטיינות. מבחינתי לעבוד במסירות ובאהבה למקצוע זו דרך ארץ ואני מקווה שאוכל עוד שנים רבות להמשיך ולעשות רפואה מצוינת במחוז הצפון".

בנוסף לד"ר טומקו, עלו לבמה עוד תשעה רופאים של מכבי מערים שונות בצפון שזכו באות ההצטיינות. חלק מהרופאים קבלו אות למפעל חיים על שנים רבות בהן העניקו וממשיכים להעניק שירות רפואי מקצועי ואיכותי לתושבי הצפון.

 

בנוסף לד"ר טומקו, עלו לבמה עוד תשעה רופאים של מכבי מערים שונות בצפון שזכו באות ההצטיינות. צילום: מכבי

 

ד"ר גלית קאופמן ראש מחוז הצפון של מכבי שירותי בריאות אמרה במעמד הכנס: "אנחנו עומדים כאן הערב ומצדיעים לאלו שעושים רפואה כל יום. הרופאים של מכבי הם חוד החנית של הארגון. המומחיות שלהם והשאיפה להעניק רפואה ברמה הכי גבוהה, הם אלה שמצעידים את אזור הצפון לעידן של מצוינות בבריאות, בלי הבדלים בין מרכז לפריפריה. אני גאה לעמוד בראש כנס זה ומבטיחה שנמשיך יחד לעשות את כל המאמצים כדי להעניק רפואה מצוינת לחברי מכבי בצפון".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות