רשף לוי מגיע להופעה בחיפה ונתקל בסיפורים שהפתיעו אותו והצחיקו את הקהל.

בין הצוחקים בהופעה של רשף היו לא מעט חיילים שהגיעו להופעה בזכות כרטיסים שנתרמו על ידי האמן, משרדו ומשרד הכרטיסים לעמותת 'יחד למען החייל חיפה'.
 

תורם לחיילים ומצחיק את הקהל. רשף לוי. אלבום פרטי

במוצ"ש האחרון הגיע הסטנדאפיסט שחתום על שני סרטי קולנוע מצליחים ועל סדרה ענקית, רשף לוי, להופעה באולם רפפורט בחיפה וזכה להופעה הזויה ביותר שלא הפסיקה להפתיע אותו ולהצחיק את הקהל. זה התחיל עם שני חיילים בשק"ם שהגיעו עם המפקד שלהם ועם מורה שיוצא עם התלמידה שלו מזה 7 שנים ועם מפקד שיוצא עם החיילת שלו והמשיך עם גבר שיוצא עם צ'צנית, שתי צעירות שעובדות במאפייה ורקדנית בלהקה תימנית ונגמר בהצעת נישואין במופע של עלי והסוסים במרוקו. בקיצור הופעה מוטרפת. הדבר הכי יפה שהיה בהופעה ואת זה לא כולם בקהל ידעו זה שרשף הידוע שאדם בעל לב רחב, תרם כרטיסים למופע יחד עם קופות ברק וסיגמא טאלנטס לחיילים על ידי עמותת "יחד למען החייל" כשמי שאחראי לקישור הוא יובל קאופמן שעושה רבות למען החיילים בעיר.

קאופמן, עוזרים לחיילים ליהנות?

יחד למען החייל בחיפה מעודדת פעילות פנאי ותרבות לחיילים. אני שמח שגופים רבים נענים לבקשותינו להקצאת כרטיסים לחיילים במופעים השונים. זה המקום להודות לקופות ברק ולסיגמא טאלנטס על ההקצאה הנדיבה בחיוך וברוחב לב.

 

רשף מגיע לחיפה…

 

ומצלם את הקהל:

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה