"אם הצלחתי אדם סקפטי כמוהו להביא לתודעה ולפתוח אותו למשהו אחר ולרגש אותו- מבחינתי זה שיא עולם, כמה אפשר לעזור ולפתוח כל אדם, גם את הלא מאמין לגמרי…"

ליאור מרדכי מאושר ומתרגש לאחר שהצליח לגרום לאמנון לוי הסקפטי להאמין במה שהוא עושה. מפה הוא ממשיך לתקשר, לטהר, להעביר חוגים והרצאות וכעת גם תכנית לפנויים פנויות. השיא עוד לפניו.
מגלה את הפנים האמיתיות ומתלהב. אמנון לוי וליאור מרדכי. אלבום פרטי

המתקשר והקואוצ'ר החיפאי הבכיר, ליאור מרדכי, הופיע בלא מעט תכניות טלוויזיה ואפילו השתתף קבוע בפאנל של התכנית 'זמן מיסטיקה'  בערוץ 10 והחזיק בתכנית רדיו ברדיו צפון אבל למה שעבר לפני כמה חודשים כשנכנס אליו אמנון לוי לקליניקה שלו בקריית ביאליק הוא לא ציפה. אמנון ביקש לצלם פרק לתכנית שלו 'פנים אמיתיות' וחיפש מתקשרים ואנשים רוחניים על מנת לשתף אותם בצילומים. הוא הגיע סקפטי לפגישה עם ליאור אבל יצא ממנה כשהוא מואר ועם הרבה יותר אמונה ואפילו חיבק את ליאור. עכשיו אחרי שהתכנית שודרה מתברר כי ליאור שמר על עצמו ועל האמת לצידו וביקש אישור מההפקה לצלם את הראיון מהצד שלו על מנת שלא יהיו טעויות בפרסום אלא שלא היה צורך בזה כאמור, הפנים האמיתיות של ליאור נראו היטב בתכנית והן, כמו שמספר כל מי שראה את התכנית, טובות, אמיתיות, אוהבות, דוברות אמת ועושות רק טוב.

מרדכי, התחברתם?

פגשתי את אמנון לוי כשהוא הגיע לקליניקה שלי בקריות כדי לצלם את התכנית פנים אמיתיות. הצילומים נערכו כשעה וחצי בהן הוא שאל אותי על טיהור בתים ועסקים. תקשרתי לו באופן אישי והוא כאדם שלא מאמין התחבר לתקשור והתעניין ואני צילמתי את כל הסשן הזה ושמתי בפייסבוק. אמנון אמר לי 'עכשיו התחלתי להאמין בזה' ואם אדם סקפטי כמוהו הצלחתי להביא אותו לתודעה ולפתוח אותו למשהו אחר ולרגש אותו- מבחינתי זה שיא עולם, כמה אפשר לעזור לכל אדם, גם את הלא מאמין לגמרי ואמנון הוא איש מדהים ואמיתי.

 על מה עוד דיברתם?

הוא שאל אותי כמה זמן אני עוסק בזה, שזה מעל 29 שנים ועל הקללות והטיהורים וראה את יוסי שטופל אצלי ושעזרתי לו לשנות את החיים בשילוב של קואוצ'ינג והנחיות וראה כמה טלפונים מתקשרים אלי וכמה רישום יש לי להגיע לטהר בתים ועסקים. נתתי המון טיפים איך לנקות את עין הרע, איזה צמחים עוזרים ובכלל ואיך להרחיק את עין הרע בשטיפת הבית עם מי מלח וכדומה. מה שמעניין היה איך אמנון נפתח אלי וחיבק והתרגש וזה ריגש אותי. איך הצלחתי לעזור לו לראות את החיים אחרת.

לאן ממשיכים מפה?

אני ממשיך ומתקשר, מעביר חוגי בית, מרצה ונומרולוג ואני נמצא גם בחנות ובקליניקה שלי בקריית ביאליק ובימי חמישי ושישי בקניון ארנה בנהרייה בדוכן שלי. בנוסף התחלתי במיזם חדש של פנויים פנויות יחד עם חברה טובה בשם יונית. יש לנו תכנית מדהימות לפו"פ בהם נערוך סדנאות, הרצאות, טיולים וסופ"שים לקבוצות איכותיות במחירים אטרקטיביים. התאריך הקרוב מלא אבל יפורסמו תאריכים חדשים. כל משתתף עובר ראיון ופגישת היכרות. אנחנו הולכים להעיף את הפו"פים באוויר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה