עסקאות בסכום של 27 מיליון ₪,

לאחרונה נחתמו בפארק עופר שער הכרמל – השייך לקבוצת מליסרון, שבע עסקאות בסכום של 27 מיליון ₪, הכוללות השכרת מבנים לשש חברות והגדלת שטח השכרה לחברה נוספת:

צלם אייל טואג פארק עופר שער הכרמל

חברת קוואלקום העוסקת בייצור צ'יפים לטלפונים, שכרה לפני כשנתיים וחצי 4,000 מ"ר לתקופה של חמש שנים ובימים אלו שכרה 1,500 מ"ר נוספים במתחם. תקופת השכירות של  1,500 מ"ר הנוספים הינה לתקופה של חמש שנים מיום חתימת ההסכם.

קוואלקום היא חברה ציבורית בינלאומית, הנסחרת בנאסד"ק שמרכזה בסן דייגו, קליפורניה. החברה מתכננת רכיבי מוליכים למחצה אינטגראליים בעיקר לתחום תקשורת הנתונים האלחוטית.

חברת פלקסטרוניקס, המציעה מגוון רחב של שירותים החל מחדשנות, תכנון, הנדסה, שרשרת אספקה, ייצור ושירותי חדשנות, שכרה 1,200 מ"ר לתקופה של שנתיים + שנתיים אופציה.

צלם אייל טואג פארק עופר שער הכרמל

חברת מימד העוסקת בטכנולוגיה רפואית שכרה 700 מ"ר. החוזה שנחתם עם חברת מימד הוא ל-5 שנים עם אופציה לשנתיים נוספות. חברת מימד עוסקת בפיתוח של מכשיר נייד המסוגל לבצע בדיקת דם מהירה המבחינה בין זיהום חיידקי לנגיפי, במטרה לשפר את הטיפול בחולים ולהפחית שימוש שלא לצורך באנטיביוטיקה.

חברת ברטווי העוסקת בתחום ההייטק ומפתחת מוצרי אופטיקה ממוחשבת, שכרה 500 מ"ר. החוזה שנחתם עם ברטווי הינו לשנתיים עם אופציה לשנתיים נוספות.

חברת און סמיקונדקטור העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק שבבים ורכיבים מיקרו אלקטרוניים שכרה 600 מ"ר לתקופה של 5 שנים עם אופציה להשכרת הנכס לעוד שנתיים.

צלם אייל טואג פארק עופר שער הכרמל

הנהלת מכבי חיפה בכדורגל שכרה 275 מ"ר לתקופה של שנתיים + שנתיים נוספות כאופציה.

חברת מטריקס חברת טכנולוגיית המידע המובילה בארץ, המעניקה שירותי היי טק לחברות שונות, שכרה 500 מ"ר לתקופה של 3 שנים + אופציה ל-3 שנים נוספות.

דמי השכירות אותן שלמו החברות השוכרות עומד בממוצע על 100 ₪ למ"ר, כולל דמי ניהול וחנייה.

החברות אשר שכרו את השטחים בפארק עופר שער הכרמל הינן חברות הייטק וטכנולוגיה מתקדמת ומצטרפות לחברות אשר כבר שוכרות מבנים ושטחים בפארק, כולן מתחומי ההייטק והמקצועות החופשיים.

פארק עופר שער הכרמל, בטירת הכרמל, בניהולו של קובי בלה, ניצב בשורה הראשונה של הפארקים המובילים בתחומי ההייטק, עסקים, מקצועות חופשיים ומסחר בחיפה וסביבתה. מתחם הפארק נמצא במבואותיה הדרומיים של העיר חיפה, צמוד לפארק מתם, קריית תעשיות המדע של הצפון, וסמוך למקומות מרכזיים ואסטרטגיים ככביש החוף וכביש מס' 4, תחנה מרכזית אגד, תחנת הרכבת "חוף הכרמל" ומנהרות הכרמל.

שטח הפארק משתייך מוניציפאלית לטירת הכרמל ומשתרע על שטח קרקע של כ-62 דונם, עליהם בנויים מבני משרדים ומסחר, אותם מנהלת ומפעילה חברת בריטיש ישראל הייטק (צפון) בע"מ, שהיא בבעלות מליסרון בע"מ, אשר אליה משתייכת קבוצת קניוני עופר.

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בעסקים