"לא דובים ולא יער! הסנדק נשאר ולא נמכר, לא נסגר ולא ייסגר. יעקב ועזרא כאן ומחכים לכם כרגיל."

האחים עזרא ויעקב מהסנדק נלחמים בשמועות שהופצו ולא רק שהם לא סוגרים את המקום הם אפילו מסיימים שיפוצים בימים הקרובים ומחפשים מלצריות חדשות.
פתוח ועובד כרגיל. הסנדק. אלבום פרטי

בשנים האחרונות הופצו שמועות ברחבי העיר כי 'הסנדק' המקום הוותיק והאהוב בעיר התחתית נמכר לרכבת ואוטוטו ייסגר ולא כך הדבר. יעקב ועזרא סלם שפתחו את המקום לפני כמעט חמישים שנה נמצאים שם מידי ערב עם קהל החברים ומבקשים ליידע את כולם שהמקום לא נסגר ולא ייסגר ואפילו עובר רענון ושהם אוהבים אתכם, מה שבטוח שזה הדדי.

יעקב, כמעט ארבעים שנה אתם פה?

כן. בשנה הבאה 40 שנה. הסנדק נפתח ב 1978 והיה בשנה הרצה כי כך היה בתקופה ההיא, המדינה נתנה שנה הרצה בחינם וב 1979 התחלנו לעבוד ועד היום הסנדק שייך לנו, האחים יעקב ועזרא סלם ומאז המקום מנוהל על ידינו, עם השנים הרחבנו את המקום פעמיים ונשארנו באותה מתכונת- המקום עובד כל השבוע מלבד שישי בערב.

ומה הסיפור של השמועות?

לפני כמה שנים פורסם כי רכבת ישראל קונה את השטחים באזור שלנו ואחר כך פורסם כי הרכבת רכשה את השטח שלנו ואחר כך פורסם כי הרכבת רכשה את השטח שלנו גם. אז שתדעו שלא דובים ולא יער! המקום בטאבו שלנו ולא נרכש על ידי אף אחד. המקום לא נסגר ולא ייסגר, אנחנו נשארים כאן!

ממשיכים כרגיל עם רענון. הסנדק. אלבום פרטי

וממשיכים כרגיל?  

ברור! אני חליתי קצת והחלמתי ואני מתגעגע ללקוחות שלי, אני בריא כיום ומחכה לכל החברים שלי ורוצה לראות אותם פה איתי. מהראשון בחודש סגרנו את שעות הצהריים ואנחנו פתוחים מארבע בצהריים עד 2 בלילה כרגיל בלי שישי בערב. בנוסף המקום עובר רענון בימים אלה, מתקינים מזגנים חדשים והכנסנו בירות חדשות בחביות ומנות נוספות ואנחנו מחפשים מלצריות חדשות…


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם