"אין כמו לראות ילד שמבקש לא ללכת לטיפול כי הוא רוצה קודם לאכול איתנו וילדה שמבקשת מאימא שלה אחרי שלושה ימים לקום מהמיטה ולראות מי הביא את האוכל ולאכול איתנו. זה שווה הכל!"

רפי לוי עזב את הסטלה לכמה שעות ותרם יחד עם מנהל המשמרת בסטלה, ארוחה מפנקת והפעלות לילדים במחלקה האונקולוגית ברמב"ם. מרגש!
מעשה טוב מהלב. רפי לוי. אלבום פרטי

שווה את הכל. רפי לוי תורם למחלקת ילדים אונקולוגית ברמב"ם. אלבום פרטי

את ליבו הרחב של רפי לוי, בעלי הסטלה בר בחיפה, כולם מכירים ואין מי שפונה אליו ולא זוכה לעזרה ככל שהוא יכול. השבוע עזבה רפי למספר שעות את ההכנות לערב הדגל במקום, שלישי ישראלי, ויצא עם מנהל המשמרת של הסטלה בר למחלקה האונקולוגית ילדים ברמב"ם על מנת לעשות טוב לילדים ולמשפחותיהם שם הכין להם מטעמים מעשי ידיו כולל הטורטיות הידועות שלו וכן ערכו השניים פעילויות לילדים.

רפי, כל הכבוד. עושים טוב על הלב?

לגמרי… לקוחה שאוכלת אצלנו המליצה עלינו שנעביר סדנאות במחלקה וכמובן שאם מבקשים אנחנו מתייצבים והכל בהתנדבות. אין דבר יותר משמח מלגרום אושר לאנשים. הגענו השבוע, מנהל המשמרת של הסטלה ואני למחלקה וזכינו לרגעים קטנים של אושר. אין כמו לראות ילד שמבקש לא ללכת לטיפול כי הוא רוצה קודם לאכול איתנו וילדה שמבקשת מאימא שלה אחרי שלושה ימים לקום מהמיטה ולראות מי הביא את האוכל ולאכול איתנו. זה שווה הכל!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה