"כולם צופים בערגה נוסטלגית על השנים התמימות שלא ישובו, על האנשים המיוחדים, הצנועים והחמים, על אלה ההזויים שיצרו פסיפס אנושי מרתק ועל החוסר הגדול שהיה בו בעצם הכל…"

מני אסייג זוכה לחיבוק ענק מהאחים שלום ומוריס ומהקהל, מסכם עונה שלישית ענקית של 'שנות השמונים' ומפזר תקוות על הרביעית…
 

מקבל מחמאות מהאחים, מהצופים, מהתקשורת ומהרחוב. מני אסייג. אלבום פרטי

גאה באחיו. מוריס אסייג. אלבום פרטי

מחמיא לאחיו בענק. שלום אסייג. פייסבוק שלום אסייג

האחים מוריס ושלום אסייג מפרגנים לאח המוכשר, מני אסייג, על היצירה שלו 'שנות השמונים' שבעונה השלישית שלה הגיע לשיא חדש כשאחוזי הרייטנג בשמיים, הצופים לא מפסיקים להלל ולשבח, התקשורת מכה על חטא ומבינה כי זה הדבר הכי גדול שנעשה פה כיום והרחוב שמדקלם את הסלנג החדש מצפה בקוצר רוח לעונה הרביעית.

מוריס כותב לאחיו מני "כמה מילים לרגל סיום העונה המוצלחת של שנות ה-80: כל הכבוד לכל העושים במלאכה. הבאתם המון רגעי הנאה צחוק ונחת לעם ישראל, והרבה גאווה למשפחת אסייג. וכאן גם מגיעה תודה מיוחדת לשני אחיי הקטנים שלום ומני שהם שני עלויים גדולים שהצליחו בהמון כשרון הומור ואהבת אדם אמיתית ליצר סדרה מצחיקה, מרגשת, ויחד עם זאת מלאת תובנות על טבע האדם, על חשיבות המשפחה, ועל אושר שלא תלוי בחומר. אפשר להגיד ״עידן התמימות ״לא היה לנו כלום אבל היה לנו הכל״ והכל נמדד במלה אחת והיא אושר. וכשיש אושר שמחה ואהבת אדם אמיתית לא צריך פסיכולוגים ולא יועצי זוגיות אלא רק אחד את השני כמו באותה תקופה אצלנו בשכונה כולם חלקו לא רק במה שיש אלא לרוב במה שאין. אז שוב תודה על עונה קסומה ומרגשת, אוהב אותכם וגאה בכם המון."

ושלום אסייג אומר תודה לכל מי שלקח חלק בתכנית ובעיקר לאח המוכשר, מני אסייג, שבלעדיו לא הייתה תכנית… "חברים יקרים, מקווה שנהניתם מפרק הסיום של העונה השלישית. אני מודה מעומק ליבי לכולכם על התמיכה והאהבה, אתם המנוע שלנו. תודה ל״רשת״ שנתנה וממשיכה לתת לנו את הבמה. תודה ענקית לצוות השחקנים הנפלא, לכל האנשים המופלאים שעבדו במחלקות השונות של ההפקה. לצלם הראשי רם שוויקי לבמאי הנפלא קובי חביה, למפיק העל יואב גרוס, לסוכן שלי אורון כלפון, לאחיין והתסריטאי ליאור פריד ומעל כולם, לאח הקטן והמוכשר שלי והשותף שלי ליצירה הזו, התסריטאי הראשי מני אסייג. אוהב אתכם, נתראה בעונה הרביעית בע״ה."

 

מני, איך מסכמים עונה שלישית ענקית כזו, מבחינת הרייטינג והחיבוק מהצופים?

לסיכום העונה השלישית אומר שדרך התגובות לשתי העונות הראשונות והמוצלחות למדנו עוד על טעמם של הצופים ולמה הם הכי מתחברים: רובם צופים בערגה נוסטלגית על השנים התמימות שלא ישובו, על האנשים המיוחדים הצנועים והחמים וגם אלה ההזויים שיצרו פסיפס אנושי מרתק, על החוסר הגדול שהיה בו בעצם הכל… עם התובנות האלה הגעתי מוכן ומזומן לכתיבת העונה השלישית. והתוצאה… ברוך השם יתברך..

אז העונה הרביעית קרובה?

עכשיו אנו עם הפנים לעונה רביעית כשהאתגר הוא לעמוד ברף של העונה השלישית. נעשה את זה בזכות רבי עמרן בן דיוואן זכור לטוב…


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם