נבחרת ליאו באק בסיור על המשחתת

נבחרת הכדורסל של תיכון ליאו באק על משחתת ISS Oscar Austin ב 4 לאוגוסט אירגן מתנס ליאו באק בשיתוף שגרירות ארהב בישראל את ביקור נבחרת הכדורסל של תלמידי ליאו באק על המשחתת שביקרה בישראל.
במסגרת שיתוף הפעולה המתמשך בין מתנ"ס ליאו באק לשגרירות האמריקאית הוזמנה נבחרת הכדורסל של תיכון ליאו באק, כנציגי מרכז החינוך, לביקור וסיור על גבי המשחתת ISS Oscar Austin שעגנה בנמל חיפה.

ביום שישי בבוקר יצאו כ-40 מבקרים, שחקני הנבחרת עם הצוות שלהם ונציגים נוספים מהמתנ"ס לנמל חיפה. שם נפגשנו עם עומר בנציוני נציג השגרירות האמריקאית ולאחר בדיקה ביטחונית קפדנית ליוו אותנו למשחתת.

מספר דניאל זלנקו ממתנס ליאו באק: "התפצלנו לשתי קבוצות וכל קבוצה יצאה לסיור בליווי חיילים וקצינים מהצי השישי המשרתים על הספינה.

במסגרת הסיור הראו לנו את חדר הפיקוד, מערכות נשק, חדרי מכונות, מסוקי חילוץ והצלה ותוך כדי סיפרו לנו על השירות והספינה ושיתפו אותנו בהווי שלהם.

לבסוף, הזמינו אותנו לאכול עמם ארוחת צהריים בחדר האוכל עם חיילי הספינה.

בעודנו נפרדים ומודים על הסיור, החיילים ושחקני הכדורסל אתגרו הדדית בתרגילי כושר והחליפו פרטי קשר. לפני פרידה הלוחמים אף החליפו כובעים עם חולצות של שחקני הנבחרת.

החוויה הייתה מהנה, מעניינת ולבבית מאוד.

הפידבקים לא איחרו להגיע מהורי השחקנים שתיארו את התיאורים הנרגשים של השחקנים ממה שראו, אכלו וחוו במהלך הסיור".

 

סמיה דיאב המנהלת הניבחרת של מתנס ליאו באק: " מתנס ליאו באק מפעיל את מערך הכדורסל של תלמידי ליאו באק, שלחנו נציגים מקבוצות שונות תכננו וארגנו את הביקור. היה מוצלח ביותר, חוויתי ומגבש."


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך