בקצב הפטיטו

מאמנת הכושר מעיין פטיטו נבחרה ע"י זאזא כהן ליצור את הכוריאוגרפיה לתחרות נער/ת השנה של חיפה והצפון ולהכניס את המועמדים לקצב
אין ספק שהקריירה של מאמנת הכושר מעיין פטיטו בנסיקה. לאחר שנבחרה להנחות את עיר הנוער יחד עם השדר דניאל ציוני והיא גם הסייד קיק בתוכניתו כל בוקר ברדיו 99.5 חם אש, פטיטו מעכשיו גם הכוריאוגרפית של תחרות נער/ת השנה של חיפה והצפון 2017.

מעיין פטיטו הצועדת בקלילות לעבר תואר IT GIRL מקומית היא בעלת שני מרכזים לעיצוב וחיטוב הגוף בחיפה ובקריות וידועה ככוהנת הטרמפו פיט, אימון האירובי המוגבר שהיא ייבאה לארץ לפני שלוש שנים ומאז מבוצע בישראל בבלעדיות על ידה. בעברה היא היתה רקדנית מקצועית ואלופת ישראל באירובי אשר ייצגה את המדינה בתחרות בינלאומית ברוסיה, שם קטפה את המקום הראשון. מפיקת התחרות זאזא כהן החליטה להמר על פטיטו והפקידה בידיה את תפקיד הכוריאוגרפית, כדי שתיצור משהו אחר, משהו צעיר, קופצני ובועט.

מעיין פטיטו תצלום דודי ביזניסקי

פטיטו התרגשה השבוע כשקיבלה את הבשורה על כך שהיא תהיה חלק נפרד מהתחרות השנה. "אני רוצה להביא למתמודדים ולמתמודדות בתחרות את בשורת הספורט בשילוב עם עברי כרקדנית"ף היא אומרת ומוסיפה, "אני מבטיחה ליצור כוריאוגרפיה שתוציא את המקסימום מהמשתתפים".

תחרות נער/ת השנה של חיפה והצפון תתקיים במרכז קסטרא בתאריך 14.9.17, החל מהשעה 20:00.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם