לוחצים יד חדשה

מינוי חדש בבית חולים כרמל: ד"ר חיים כצבמן, מונה למנהל יחידת כף היד במחלקה האורתופדית בבית החולים כרמל. בטקס מרגש קיבל ד"ר כצבמן את כתב המינוי הרשמי
 

מינוי חדש ומוצלח בבית החולים כרמל: ד"ר חיים כצבמן, מונה למנהל יחידת כף היד במחלקה האורתופדית בבית החולים כרמל. בטקס מרגש בלשכת הנהלת בית החולים, העניקו מנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג ומנהל המחלקה האורתופדית ד"ר בני ברנפלד לד"ר כצבמן את כתב המינוי הרשמי.
מנהל משאבי אנוש של כרמל מר אהוד פקלר העניק לד"ר כצבמן את כרטיס העובד החדש שלו עם תוארו החדש כמנהל היחידה.

ד"ר חיים כצבמן נולד בסיביר שברוסיה ושם למד רפואה, ועלה לישראל בשנת 1997 לעיר חיפה. כצבמן התחיל סטאז' והתמחות באורתופדיה כללית ובשנת 2006 עשה "התמחות על" בכירורגית כף יד בתל השומר. לאחר מכן חזר לבית החולים כרמל וריכז את תחום כף היד. ד"ר כצבמן: "ביחידה ובמחלקה אנו נתקלים בבעיות של טראומה מחלות ניוונית ומחלות דלקתיות. אנחנו מטפלים בכל הגילאים מתינוקות ועד קשישים כולל בעיות מולדות. המטרה שלנו היא לתת טיפול מהיר ואיכותי לכל המטופלים הזקוקים, והחזון שלי הוא להפוך את היחידה למובילה בצפון".

זה תענוג לעבוד עם ד"ר כצבמן, וכולנו נעזור לו ולנו להצליח בגדול".

"זה תענוג לעבוד עם ד"ר כצבמן, וכולנו נעזור לו ולנו להצליח בגדול" צילום: יחסי ציבור

בטקס הענקת המינוי ברך סגן מנהל ביה"ח ד"ר רוני דיוקמן את ד"ר כצבמן ואמר :"ד"ר כצבמן גדל בכרמל, והיחידה שאתה מנהל כיום מוכרת להתמחות ולרוטציה. המטרה שלנו היא לשמר ועם זאת ולשפר ולהשיג יותר, ואיתך אנחנו בטוחים שנצליח".
מנהל המחלקה האורתופדית ד"ר ברנפלד אמר: "יש לי נחת ואני גאה בד"ר כצבמן. הוא מקצוען יוצא מן הכלל, יודע לנתח כמו שצריך, וכירורג מעולה. אדם אנושי, חבר וחרוץ, והוא יגיע בכל שעה ובכל בקשה לסיוע. יש לו אהבה לחולה ואני מאחל לו הצלחה רבה".

נציג ועד הרופאים ד"ר זאב גולדיק אמר כי אפשר וצריך לפתח את תחום כף היד: "זה תענוג לעבוד עם ד"ר כצבמן, וכולנו נעזור לו ולנו להצליח בגדול".
מנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג ברך את ד"ר כצבמן ואמר: "אנחנו מאוד שמחים שאתה איתנו, זה נכון ומתאים למחלקה ולבית החולים, אנו מאמינים שאתה יכול לקחת את היחידה קדימה."ד"ר כצבמן הודה לכל המברכים: "תודה לכולכם על המילים החמות אשתדל לשמור על הרמה אנושית ומקצועית".

יחידת כף היד של כרמל מבצעת כ-600 ניתוחים בשנה בבית החולים כרמל ובמרכז הרפואי לין, בה ד"ר כצבמן ד"ר סאמר מחולה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות