ביקור המפכ"ל

מפכ"ל המשטרה, רב ניצב רוני אלשייך, ביקר במתחם החדש שהקימה העירייה למניעת שוטטות בני נוער בשעות הלילה

במהלך השבוע הודיע מפכ"ל המשטרה, כי הוא מעוניין ללמוד את המודל שנחשב להצלחה גדולה באזור. צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

רב ניצב רוני אלשיך, מפכ"ל המשטרה, הגיע בחמישי האחרון לביקור במתחם החדש שמפעילה עיריית חיפה בלילות הקיץ, על מנת ללמוד מקרוב על הפעילות המתקיימת בו

אולם הספורט בקרית-חיים נפתח בשבוע שעבר לאורך כל שעות הלילה, החל מהשעה 21:00 בלילה ועד 4:00 לפנות בוקר, והציע פעילות אטרקטיבית לבני נוער בגילאי 18-11. במסגרת הפעילות נהנו מאות בני הנוער שפקדו את המתחם ממסיבת אזניות, מעמדות משחקי מולטימדיה ומשחקי מחשב, עמדות צילום ומגנטים ואווירת בילוי שמחה, בטוחה ונעימה.
היוזמה לתכנית הייחודית משותפת לעיריית חיפה, למשרד החינוך ולמשטרה. במהלך השבוע הודיע מפכ"ל המשטרה, כי הוא מעוניין ללמוד את המודל שנחשב להצלחה גדולה באזור.
ניצב אלשיך הגיע למתחם בקרית חיים ביום חמישי בשעות הלילה המאוחרות בליווי קצינים בכירים מצמרת המשטרה, שם קיבל סקירה מקיפה אודות הפעילות במתחם, המופעלת ע"י מדריכים חינוכיים, עובדים סוציאליים ופסיכולוגים, תלמידים בוגרים החברים בתכניות מנהיגות שונות, חיילי פרק משימה ומתנדבים. אלשיך שמח לפגוש במתחם את מאות בני הנוער שנכחו באולם ושנהנו משלל האטרקציות שהוצעו להם, ללא כל עלות, ושיבח את השותפות בין עיריית חיפה למשטרה.
פעילות המתחם תועתק לאולם הספורט שברח' צה"ל בקריית אליעזר, ותתקיים בו בתאריכים 13-17.8.
אילנה טרוק, ראש מנהל חינוך, תרבות ורווחה בעיריית חיפה: "תקופת החופש הגדול מזמנת לבני הנוער התנסויות וסיכונים שלא מאפיינים את שאר ימות השנה. בני הנוער ישנים עד השעות המאוחרות של היום וערים ופעילים בשעות הלילה. מתחמי החת"ר באים לתת מענה לבני הנוער בשעות הקטנות של הלילה, באופן בטוח ואיכותי".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה