תורמים ומתרימים מהלב

שתי עובדות ותיקות מצוות בית החולים כרמל, הקימו עמותת מתגייסים למען חולי לוקמיה וחנות וינטג' אשר פתוחה כל השבוע לגיוס תרומות
 

במשרד הקבלה של כרמל, שם מקבלים את אלפי הפונים לחדרי המיון, רגילים לקבל המון מחמאות ומכתבי תודה אך גם יודעים לתת ובגדול.
שתי עובדות ותיקות מצוות משרד הקבלה של כרמל, רינה דהן ומרינה לויש, הקימו עמותת מתגייסים למען חולי לוקמיה. עד היום הצליחו לאסוף לטובת העמותה כחצי מיליון שקלים, והשבוע גם תרמו למחלקת הילדים של בית החולים בובת החייאה מיוחדת.

את העמותה פתחו רק לפני כשנה רינה ומרינה כשרצו לעזור לאשתו של חברם שלקתה בזן נדיר של לוקמיה. הן עברו מדלת לדלת וגייסו כספים. "אחרי שאספנו את הכספים הבנו שאנחנו צריכות לפתח את העמותה עוד יותר, כדי באמת לעזור ליותר אנשים" מספרת רינה. בעמותת "מתגייסים למען חולי לוקמיה" יש 7 חברים.

"אחרי שאספנו את הכספים הבנו שאנחנו צריכות לפתח את העמותה עוד יותר, כדי באמת לעזור ליותר אנשים" רינה ומרינה. צילום יחסי ציבור

"אחרי שאספנו את הכספים הבנו שאנחנו צריכות לפתח את העמותה עוד יותר, כדי באמת לעזור ליותר אנשים" רינה ומרינה. צילום יחסי ציבור

את העמותה מלוות רואת חשבון ועורכת דין בהתנדבות וגם כל הפעילים בעמותה כולל היו"ר והסגנית פועלים בהתנדבות מלאה. עוד מתנדבת ופעילה בעמותה היא ישראלה איזק ממשרד הקבלה של כרמל. ישראלה היא אומנית הפועלת בהתנדבות כדי לייצר הכנסות לעמותה.

כיום נפתחה חנות קבועה שנמצאת בהדר ברחוב נורדאו 7, ופתוחה במהלך כל השבוע. החנות בנוייה בסגנון יריד וינטג' ומתקיימת ממוצרים אשר נתרמים ע"י תורמים רבים, כשכל ההכנסות הן קודש לעמותה. את החנות מפעילים מתנדבי העמותה במהלך כל השבוע, וניתן למצוא בה מגוון רחב של יצירות. כחלק מהתרומות התקבלה בובה מיוחדת, בובת החייאה אשר נתרמה למחלקת ילדים בבית החולים כרמל ומשמשת שם תרגול להורי ילדים רבים ולצוותים.

רינה יו"רית העמותה מעדכנת כי בכוונת העמותה לפתוח חנויות צדקה נוספות בסגנון החנות המצליחה בהדר ולהגיע לכמה שיותר קהלים מכל גווני העם.

לתרומות לעמותה ניתן להיכנס לדף הפייסבוק "מתגייסים למען פטרה"
חשבון הבנק של העמותה: בנק מזרחי סניף 492 נווה שאנן חשבון 171354
או בטלפון 052-8540091


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות