"קראתי לה לבוא לנוף הנחל הירוק מסביב, היא הייתה קצת בשוק, בכתה וכמובן שאמרה איי, שזה כן ביפנית, כן, ואני חייב לציין שזאת הייתה הארוחה המושלמת בחיי."

איש חיי הלילה והפוליטיקה בחיפה, עידן צצי צדוק, טס עד ליפן על מנת לחגוג יומולדת ו…. להציע נישואין בסיפור מעניין ומרגש…
בטבעת זו. עידן צצי צדוק מתארס ביפן עם הימקו שלו. אלבום פרטי

הצעת נישואין ביפן. עידן צצי צדוק, הימקו והטבעת. אלבום פרטי

הצעת נישואין ולימוזינה. צדוק. אלבום פרטי

עידן צדוק הידוע בכינוי האלמותי שלו צצי, שמסתובב בחיי הלילה בעיר במשך שנים ארוכות ואחראי על לא מעט דברים יפים וטובים שנעשו פה כשבנוסף הוא אחראי גם על קמפיינים פוליטיים לא קטנים, טס לפני כשבוע ממש באמצע החיים והעבודות הרבות שלו אל יפן הרחוקה על מנת לפגוש שם את בת הזוג היפנית שלו בשנים האחרונות, הימקו. מה שאף אחד לא ידע זה שצצי לא טס לשם סתם, הבחור התכוון להציע להימקו להינשא לו ואף הכין טבעת מראש ואפילו תכנון מיוחד, מה שבסוף השתנה אבל זכות הסיפור לבחור שנמצא עדיין אי שם בבר יפני אותנטי.   

צצי, מזל טוב! ירדת על הברכיים?

כן… תראה, תכל'ס תכננתי להציע במקום המוני והטבעת הייתה איתי במקרה… אבל היינו באון סאן פרטי, אחד הנחשבים  והעתיקים ביפן, משהו כמו שרואים בסרטים ממש על הנחל עם נוף שאי אפשר לתאר. אחרי שקפצנו לטבול במים החמים שיוצאים ממעיינות עמוק מתחת לאדמת האון סאן חזרנו לחדר הפרטי, הגיעה עובדת והביאה לנו את הארוחה- מין ארוחה יפנית מסורתית שמבשלים לבד ממש על שולחן האוכל, האווירה הרומנטית, הספא והכל פשוט גרמו לי להבין שכנראה זה המקום, הלכתי לכספת בזמן שהימקו התחילה לבשל, קמתי מברכיי, כן, יפנים יושבים על הרצפה באוכל וקראתי לה לבוא לנוף הנחל הירוק מסביב, היא הייתה קצת בשוק, בכתה וכמובן שאמרה איי, שזה כן ביפנית, כן, ואני חייב לציין שזאת הייתה הארוחה המושלמת בחיי.

והטבעת הגיעה איתך מישראל?

את הטבעת בחרתי בעזרתו של חבר צורף , אני ממליץ עליו- אבישי מקריית ביאליק, שפשוט ראה שהתאהבתי בה ואמר לי- זאת שלך. הוא לא טעה כי הטבעת הזאת הייתה כולה של הימקו, משובצת ב-6 יהלומים בצורת פרח. בתכל'ס אני עדיין בהתרגשות וגם כל מי שמסביבנו פה.

דרך אגב, מגיע לך גם מזל טוב, אתה חוגג היום יומולדת?

תודה! את הערב עשינו בטרום יום הולדת הפתעה שהימקו ארגנה לי במועדון לילה מטורף עם לימוזינה, MOET ואירוח VIP. מפה לשם אני עומד בשולחן שלי ואיזה 500 יפנים צעקו את השם שלי ואני לא מבין למה בכלל?! פתאום מגיעות 2 הבחורות הכי יפות בעולם, אחרי הימקו כמובן, עם עוגה בגודל של ירושלים המאוחדת ואני בכלל לא קולט מה הולך שם, כל שנייה עצרו להגיד לי טאנג'ובי אומדטו, שזה מזל טוב ביפנית ומפה לשם, בעלי המועדון החליטו שאנחנו ממש סבבה, ומפה לשם יש לנו את הטלפון שלהם וכניסה חינם שנבוא שוב ואני כמובן הזמנתי אותם לפלורה…

לאן?

הא, לפלורה. מה זה הפלורה? תדעו בקרוב- ביפן כבר יודעים….

ומה בהמשך?

הימקו ואני עדיין חוגגים…. שנדע רק ימים כאלו…


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם