כל אימא מכירה את הרגע הזה שבו הילד שלה מאבד עניין בטיסה ומצפה ממנה לבדר אותו. כעת, בעזרת ערכת יצירה מיוחדת יהיה לכולם שקט, לילד, למשפחה ולכל מי שמסביב…

שירי סונסינו גלברט, בעלת החנות והסדנאות 'בעשר אצבעות' במרכז קסטרא בחיפה ואימא יצירתית במיוחד, מצאה פתרון שמעסיק את הילדים שלכם וחוסך את הדרמה בטיסה ובכלל.
הדרך הטובה להירגע. שירי סונסינו גלברט בקסטרא עם הערכה לילדים. אלבום פרטי

"אמא, משעמם לי!". את זעקת השבר הזאת שמעה שירי סונסינו גלברט, אימא ששבעה ילדים מסתובבים בחייה (שלושה שלה, שלושה מבעלה ואחד משותף), מילדיה הקטנים בכל טיסה לחופשה. זמן קצר אחרי ההמראה, הפעוט היה מאבד את העניין במסכים האלקטרוניים ושירי מצאה את עצמה בתפקיד צוות הווי ובידור: עושה קסמים, משחקת בבובות וממציאה סיפורים. כל זה לא היה מספיק כדי להשקיט את הילדים לאורך שעות. "הכי זכורה לי טיסה לאיטליה, שנמשכה ארבע שעות אבל בשבילי הייתה כמו נצח! הבן הקטן שלי עשה סצנה כל עשר דקות. הרגשתי שכל העיניים במטוס ננעצות בי. סיטואציה מלחיצה! רק רציתי להיעלם. נשבעתי לעצמי שיותר אני לא לוקחת איתי ילדים למסעות של יותר משעה וחצי מנתב"ג. כשנחתנו, הרגשתי כזאת הקלה שרציתי לנשק את המסלול בשדה התעופה של מילאנו, אפילו שזאת לא ארץ הקודש". כדי להקדים תרופה למכה, היא התחילה לקחת איתה חומרי יצירה לטיסות הבאות וגילתה שההתעסקות איתן נותנת לה שקט וחוסכת את הדרמה שכל אימא מכירה יותר מדי טוב. אמהות נוספות שהיו על הטיסות התחילו להתעניין בפתרון. שירי הכינה כמה ערכות, לבנים ולבנות עבור חברותיה והן נחטפו. היא התחילה לייצר ולמכור אותן. כיום, שנה אחרי, נמכרו כבר מאות ערכות כאלה, שמגיעות במארזים סגורים עד הבית ומיועדות לילדים מגיל שנתיים עד 13. יש מגוון של ערכות והן מותאמות לקבוצות גיל שונות, לבנים ולבנות. הערכות מכילות חומרי יצירה לא מלכלכים, מותאמים למטוס והם נארזים בקופסא. היצירה מפתחת את הדמיון ואת המיומנויות המוטוריות, ונשארת למשחק גם זמן רב אחרי הטיסה. "כאימא לשני ילדים עם צרכים מיוחדים, החלום שלי הוא לפתוח מפעל לייצור ערכות יצירה לטיסה, ושילדים כמו הילדים שלי יארזו וירגישו שהם תורמים, מביאים תועלת ומרוויחים כסף"." בזכות הערכות, חלפו הימים שבהם שירי הייתה חייבת להפוך בטיסות לצוות הווי ובידור. "בתור אימא, אני יודעת אילו חומרי יצירה להכניס לכל ערכה וערכה, כך שכל ילד וילדה ימצאו את מה שבאמת באמת מעניין אותם", היא אומרת. הערכות הפכו להיט בקרב סבתות שמחפשות מתנה לנכד או לנכדה.

אפשר להזמין את הערכות בטלפון 048344424 או באתר  http://www.shiki-kit.co.il/


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה