התחדשות עירונית בזיכרון יעקב.

חברת עמרם את נידם התחדשות עירונית – re:new – תמ"א 38/1 ו – 38/3 ברחוב: דרך שרה 219 פינת הלל יפה בזיכרון יעקב. מחירי הדירות החדשות החל מ – 1,450 מיליון שקל לדירות הגן.

מחברת עמרם את נידם התחדשות עירונית מוסרים כי מדובר בבניין ישן הנמצא ברחוב דרך שרה 219 פינת הלל יפה בזיכרון יעקב. הבניין בן 3 קומות מעל קומת עמודים מתחילת שנות ה – 60 , אשר בו 3 כניסות ו – 18 דירות קיימות. בכל קומה 4 דירות, כאשר שטח ממוצע לדירות הקיימות עומד על כ – 65 מ"ר. בבניין אין מעלית ואין חניות לדיירים הקיימים.

מהחברה מוסרים כי יבנו עוד 2.5 קומות על הגג הקיים ו – 6 דירות גן בקומת העמודים של הבניין – סך הכל יתווספו עוד כ – 19 דירות חדשות לבניין הקיים.

אדריכל הפרויקט: לוסטינג – לוי אדריכלים.


עדי גייר סמנכ"ל השיווק בחברה מציין, כי תמהיל הדירות החדשות מגוון: דירות גן עם גינה בשטח של כ – 16 מ"ר, דירות 3.5 חדרים בשטח של כ – 80 מ"ר עם מרפסת שמש בשטח של כ – 8 מ"ר, דירות 4.5 חדרים בשטח של

כ – 117 מ"ר עם מרפסות שמש בשטח כולל של כ – 13 מ"ר ופנטהאוזים. עוד מוסיף עדי, כי מחירי הדירות יהיו החל מ – 1,450 מיליון שקל לדירות גן ועד למחיר של כ – 1,650 מיליון שקל לפנטהאוז.

הבניין ברחוב דרך שרה 219 פינת הלל יפה בזיכרון יעקב לפני תמא 38 צילום יחצ

אלון עמרם מבעלי החברה אומר, כי בעלי הדירות הקיימות ייהנו מחיזוק המבנה הכולל: חדר מגורים וממ"ד בשטח כולל של כ – 25 מ"ר וכן מרפסות שמש. בנוסף יוחלפו כל התשתיות המשותפות, כל חזיתות המבנה יחופו באבן וכן שיפוץ לובי הכניסה לבניין, תוך השמת דגש על תוספת מעלית חדשה ומרווחת על פי תקן נגישות. כל השטח יפותח כולל גינון ועיצוב מודרני.

אלי נידם מבעלי החברה גם כן מציין, כי במבנה הקיים אין חנייה, אך יחד עם זאת ישנה חנייה ציבורית הצמודה לבניין המדובר. לאחר התמ"א יהיו חניות רק לדירות החדשות.

בעלי הדירות מספרים כי, הם התארגנו באמצעות יורם אסידון מנהל פרויקטים מחברת א.ת.ו.ס ויחדיו בחרו בחברת עמרם את נידם התחדשות עירונית – re:new לייזום וביצוע הפרויקט. הם מציינים כי, באופן זה הם שומרים על זכויותיהם לאורך כל הדרך. עוד הם אומרים, כי למרות היתרונות של מסלול הריסה ובנייה מחדש, ביישוב לא היה מתקבל אישור לכך וזאת בשל הרצון לשמור על צביון הגבלת גובה הבנייה.

מהחברה מדווחים כי, הבניין נמצא בשלב הגשת התוכניות למתן היתר בנייה. החברה צופה כי מרגע מתן היתר לביצוע הפרויקט, הבנייה תימשך כ – 20 חודשים.

 

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בעסקים