פסח ב-10 שקלים

בחופשת הפסח: עשרות אירועים ב-10 שקלים לבני נוער בחיפה * בתפריט: הופעות מוסיקה, סטנדאפ וסרטי קולנוע * ראש העירייה יהב: "החלטנו להעניק פתרון אמיתי לבני הנוער בשורה של הופעות ואירועים בכל יום בחופשת הפסח"

פסח ב-10. אלטרנטיבה לרביצה מול הטלוויזיה בחג.

פסח ב-10. אלטרנטיבה לרביצה מול הטלוויזיה בחג.

רשות הצעירים והנוער מציעה לבני הנוער – עשרות רבות של הופעות, מוסיקה, סטנדאפ וסרטי קולנוע ב- 10 שקלים בלבד. פסח ב-10, הינו המשך של הפרויקט המצליח קיץ 10 ב-10, במסגרתו נהנים בני הנוער מעשרות פעילויות מסובסדות שהכניסה אליהן עולה 10 שקלים בתקופת חופשת הקיץ.

השנה החליטו ברשות להרחיב את הפרויקט גם לחופשת פסח, על מנת לספק לבני הנוער מגוון אפשרויות תעסוקה ופעילות במהלך שלושת השבועות שבהם לא מתקיימים לימודים. האירועים יתקיימו בכל ערב בימי חופשת הפסח ויאפשרו לאלפי בני נוער לקחת חלק בפעילויות. בין האמנים שיופיעו במהלך הפסח: נתן גושן, לירן דנינו, איזי מארח את נאצ’י נאצ’, שגיב פרידמן, אסף יצחקי, רועי צברי ועוד.

האירועים יתקיימו במרכז הכרמל, מועדון הביט, בית נגלר בקרית חיים ובית הגפן. כחלק מאירועי פסח ב- 10 מופעי הסטנדאפ יתקיימו גם בשפה הערבית. את מגוון האירועים ניתן למצוא בדף הפייסבוק של רשות הצעירים או בדף הפייסבוק של בני הנוער החיפאים: “חיפאים 18-“.

ראש העירייה יונה יהב: "בעקבות ההצלחה הגדולה של קיץ 10 ב-10, הרחבנו את הפעילות גם לחופשת הפסח על מנת לאפשר לבני הנוער החיפאים חופשה מלאת עניין, הנאה ופעילות. אין לי ספק כי בכך נקל גם על ההורים במהלך החופש מהלימודים. החלטנו להעניק פתרון אמיתי לבני הנוער בשורה של הופעות ואירועים בכל יום בחופשת הפסח".

מחזיק תיק הנוער והצעירים במועצת העיר יוסי שלום: "כל הורה לבני נוער מכיר את התופעה הזו של רביצה חסרת תועלת מול המחשבים ומסכי הטלוויזיה לאורך כל החופש. הפעם הזו, אנחנו מציעים אלטרנטיבה שתאפשר לבני הנוער לצאת מהבית, והכל רק ב-10 שקלים".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה