79% אחוזי הצלחה בשיווק יחידות דיור

קרית ים, קרית ביאליק, קרית מוצקין, חיפה וטירת כרמל, רשמו הצלחה של 79% בשיווק יחידות הדיור. לעומת מחוז הצפון רשם הצלחה של 53% בלבד, ומחוז דרום רשם הצלחה של 58.6% .

במחוז חיפה שווקו פרויקטים בתוכנית מחיר למשתכן ב-73 מתחמים ב-12 ישובים. גובה ושיעור ההנחה במחוז חיפה עומד על 269,858 שקלים, שיעור ההנחה הגבוה ביותר לאחר מחוז המרכז, שם מוענקת הנחה של 339,256 שקלים.

בשבועות הקרובים, יקבלו הזוכים ב"הגרלה הגדולה" בתוכנית מחיר למשתכן במחוז חיפה, בניהם: קריית ביאליק ,חיפה וטירת כרמל הודעה מהקבלנים על מועד בחירת הדירות. בקרית ביאליק למשל התמודדו על 434 יח"ד 679 זכאים, שנרשמו להגרלה הגדולה, 113 מהם הינם בני המקום  .

גיא ודורון לוי, קרית ביאליק קרדיט- סטודיו Aa 1

 אושרי זפרני סמנכ"ל שיווק ומכירות בחברת "גיא ודורון לוי" הבונה את פרויקט  "& קרית ביאליק" בשכונת נאות אפק שנכלל בהגרלה הגדולה:" אנחנו עמלים כעת על הכנת החומרים השיווקיים בעבור הזוכים החדשים בהגרלה הגדולה. בקרוב נזמן אותם להתחלת הליך רכישת הדירה. אני בטוח, שהזוכים ישמחו לשמוע, שהפרויקט שלנו הוא הראשון שכבר קיבל היתר בנייה בשכונת נאות אפק ובקרוב מאד תחל הבנייה בשטח, מה שמקצר משמעותית את משך ההמתנה לדירה וחוסך כסף רב למשפחות הצעירות."

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בעסקים