קיץ ב־15

שיתוף פעולה ייחודי בין רשות הצעירים של עיריית חיפה לבעלי עסקים הוביל להוזלה משמעותית של פעילויות הקיץ לילדים ובני נוער בחיפה: פעילויות משותפות לילדיהם ולהוריהם ב־15 שקלים

 

שיתוף פעולה ייחודי בין עיריית חיפה למגזר העסקי הביא להוזלת מחירים משמעותית המבטיחה פעילות פנאי איכותית ומגוונת במחיר סמלי לילדים והוריהם

אוגוסט ב-15 שקלים הוא פרויקט ייחודי ובלעדי של רשות הצעירים של עיריית חיפה המתקיים בשיתוף אפליקציית ההטבות חיפאי VIP וכולל עשרות אטרקציות להורים וילדים ב-15 שקל בלבד. החל ב-15 באוגוסט ועד ה-31 באוגוסט, בתקופה שבה אין קייטנות ומסגרות לילדים וההורים מחפשים דרכים להעסיק את הילדים. בשנה שעברה לקחו חלק בפעילויות עשרות אלפי משפחות והצפי שהשנה מספר המשתתפים יגדל.

השנה הצטרפו לפרויקט בתי עסק נוספים. בין האטרקציות: ספורטן, סרטים בסינמטק וסינמה קפה עממי, סדנאות יצירה במוזיאוני חיפה וביקור בתערוכות, קרטינג, ijump, My Jump, משחקיות, מרכז הטניס, רכבל, משחקיות, הצגות ועוד. הפרויקט פונה לפלח אוכלוסייה של הורים וילדים בשיתוף פעולה של עסקים חיפאיים שנרתמו כדי לספק שפע של פעילויות לסוף של החופש. מדובר בבשורה צרכנית של ממש, בתקופה בה נאלצים ההורים לקחת חופש מהעבודה ואחרי שהוציאו כבר המון כסף על מסגרות ופעילויות אנחנו מביאים להם פתרון זול וכיפי.

אילנה טרוק, ראש מנהלת החת"ר: מנהל החת"ר הפעיל ומפעיל במהלך הקיץ עשרות פעילויות לנוער וצעירים, על מנת להפוך את התקופה העמוסה הזו בחיי הצעירים לתקופה קלה, מעניינת ומשמעותית. אוגוסט 15 הינו פרויקט הדגל להורים צעירים של עירית חיפה, ואלפי המשתתפים בו מצביעים ברגליים".

מיקי ליבוביץ, מנהל רשות הצעירים עיריית חיפה, הוסיף: "החופש הגדול הוא תקופה מאתגרת אישית וכלכלית עבור הורים צעירים. הצורך למצוא תעסוקה לילדים לצד העלויות של הפעילויות לילדים קורעים את הכיס ואת הסבלנות של ההורים. ובדיוק לשם כך יזמה רשות הצעירים של עירית חיפה את אוגוסט ב-15. רק בחיפה יש אפשרות להורים צעירים וילדיהם ליהנות מעשרות רבות של אטרקציות במחיר של עד 15 ש"ח בלבד".

ראש עיריית חיפה, יונה יהב, סיכם: "אנו מודעים לקושי הכלכלי המוטל על הורי הילדים בעיקר בתקופת הקיץ בהם מחפשים בני הנוער תעסוקה ובעיקר בחודש אוגוסט לאחר גמר הקייטנות ועל כן יזמנו את הפרויקט ממנו יוצאים כולם נשכרים ובעיקר הילדים הזוכים לפעילות פנאי איכותית ומבוקרת בשעות הערב והלילה במחיר סמלי".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה