סטאז' בהצטיינות

נבחרו הסטז'רים המצטיינים של השנה בבית חולים כרמל; הסטז'רים הזוכים הוזמנו לארוחת בוקר אישית עם הנהלת בית החולים, זכו לתעודות הוקרה ופרסים כספיים
 

הסטז'רים המצטיינים של השנה בבית חולים כרמל: ד"ר פרנסיס גנדור- מתמחה בפנימית, ד"ר מרים דוידסון- מתמחה ברפואת משפחה במחוז חיפה של הכללית, וד"ר ניר קוגלמן- מתמחה במחלקת נשים. בנוסף, זכו עוד שני סטז'רים בציון מיוחד לשבח- ד"ר אמיר חלומה וד"ר גוסטבו טרומפר.

שנת הסטאז' היא השנה השביעית והאחרונה בלימודי הרפואה לקראת קבלת תואר בוגרי רפואה. זו שנה בה עוברים הסטודנטים לרפואה בסבבים קצרים בכל מחלקות בית החולים, רואים, עובדים ומתרשמים מקרוב מצרכי ודרישות כל מחלקה ומחלקה.

הסטז'רים הזוכים הוזמנו לארוחת בוקר אישית עם הנהלת בית החולים, זכו לתעודות הוקרה ופרסים כספיים.

במפגש השתתפו גם חברי ועדת הפרס שבחרה אותם, ומנהלי מחלקות בכירים. ד"ר תמר עציוני סגנית מנהל מחלקת ילדים בכרמל: "היה לי עונג להכיר אתכם לאורך תקופת הסטאז'. אין ספק שאתם משובחים.
יש בכם רצינות, נשמה, אחריות, אתם שואפים להכיר לעומק את החולה ואת משפחתו, כיף גדול לראות אתכם מתפתחים. אני מאחלת המון הצלחה לכולכם".

"יש מעולים, ואתם הטובים שבמעולים. אנחנו מודים לכם ומאחלים לכם הצלחה גדולה". הסטז'רים המצטיינים של כרמל. צילום: יחסי ציבור

"יש מעולים, ואתם הטובים שבמעולים. אנחנו מודים לכם ומאחלים לכם הצלחה גדולה". הסטז'רים המצטיינים של כרמל. צילום: יחסי ציבור

הרופאים ברכו את סטז'רים הצעירים ואיחלו להם הצלחה רבה בהמשך הדרך. "זו שנה מאוד מעצבת עבורכם, אתם רופאי העתיד שלנו, ואנחנו כאן תמיד נהיה לצדכם כדי לעזור".

מנהל כרמל ד"ר גולדברג מנהל ביה"ח אמר כי "השנה התבלטתם מעל כולם. יש מעולים, ואתם הטובים שבמעולים. אנחנו מודים לכם ומאחלים לכם הצלחה גדולה".

ד"ר ניר קוגלמן סיפר על תקופת הסטאז' שלו ואמר," כד"ר צעיר עשיתי סקר מקיף היכן כדאי לעשות את סטאז' ושמתי את בית החולים כרמל כמקום ראשון, ואני ממש לא מצטער על כך. יש כאן תמיכה מדהימה והרגשה של בית, ולעומת בתי חולים אחרים שהייתי בהם, כאן יש ערבות הדדית, מחוייבות ומענה מהצוות. כיף לפגוש את כולם."

בהזדמנות זו נפרדה ד"ר לוצקי מתפקידה כאחראית הסטז'רים בכרמל. תפקיד אותו מלאה בהצלחה רבה ב-6 השנים האחרונות. את ד"ר לוצקי תחליף ד"ר מיכל שטיינברג ממכון הריאות בביה"ח כרמל.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות