דניה בהזדמנות אחרונה

חברת הבנייה 'קבוצת מזרחי' מציעה למכירה דירות אחרונות בנות 4-5 חדרים, פנטהאוזים ענקיים ודירות גן בפרויקט המגורים היוקרתי "דניה ספייס"

דנייה ספייס מקבוצת מזרחי (צילום: יחצ)

דנייה ספייס מקבוצת מזרחי (צילום: יחצ)

חברת הבנייה 'קבוצת מזרחי' מציעה למכירה דירות אחרונות בנות 4-5 חדרים, פנטהאוזים ענקיים (300 מ"ר עם נוף למפרץ) ודירות גן. בפרויקט המגורים היוקרתי "דניה ספייס". לאחרונה הסתיימה בניית הפרויקט והדיירים החדשים מתאכלסים בימים אלה. זהו הפרויקט השלישי של החברה בדניה, המדווחת כי הכניסה לדירות היא מיידית.
"דניה ספייס" הוא בניין אולטרה יוקרתי בן 13 קומות ובו 72 דירות המשקיפות על מפרץ חיפה ועל הים. מיקומו על הרכס בנקודה המאפשרת תצפית לכיוון רכב הכרמל ומפרץ חיפה הופך את "דניה ספייס" לאחד הבניינים המבוקשים באזור. הבניין מציע לדייריו לובי מפואר בגובה כפול, מותגי על, שלוש מעליות ונוף לים.
ספייס היא מילת המפתח בפרויקט: הדירות מאופיינות בחללים ומרחבים גדולים. הדירות הן הגדולות ביותר באיזור, כשלרשות הרוכשים עומדת אדריכלית צמודה המייעצת לרוכשים בענייני עיצוב ומתכננת במיוחד את החללים, כדי שיתאימו לרוכשים באופן אופטימלי.
בפרויקט נותרו לרכישה דירות בנות ארבע חדרים במחיר של החל מ-1.82 מיליון, דירות בנות חמישה חדרים גדולות במיוחד במחיר של 2.1 מיליון שקלים ודירת גן ייחודית בת חמישה חדרים במחיר של 2.49 מיליון שקלים.

מנכ"ל קבוצת הבנייה מזרחי, רוני מזרחי, סיפר עוד על הפרויקט: "בין הרוכשים שלנו ניתן למצוא רופאים רבים מבית החולים רמב"ם ואנשי אקדמיה בכירים מהטכניון ומאוניברסיטת חיפה הסמוכה. חיפה היא אחת הערים המבוקשות והאיכותיות בישראל,  ושכונת דניה היא סמל לחיפה המבוססת וזוכה לביקוש רב בקרב תושבי העיר ומשפרי דיור".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בנדל"ן