הפנים החדשות של מתנ"ס ליאו באק

סאמיה דיאב סגנית מנהל מתנ"ס ליאו באק נבחרה לניהול המתנ"ס ע"י ועדה שכללה נציגים מהחברה למתנ"סים, מרכז חינוך ליאו באק ועיריית חיפה בהובלתו של מר דני פסלר מנכ"ל מרכז חינוך ליאו באק. בסוף חודש אוגוסט מר יואב יגול מנהל המתנ"ס הנוכחי מסיים את תפקידו לאחר שבע עשרה שנה של עשייה משמעותית למען הקהילה.




סאמיה דיאב המנהלת החדשה של מתנ"ס ליאו באק

סאמיה דיאב בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ומנהל חינוכי, תואר שני בחינוך חברתי. יועצת ארגונית ומאמנת בתחומים האישי, הניהולי והארגוני. היא תושבת גאה של העיר חיפה משנת 1996, אוהבת את העיר ומחוברת לפסיפס האנושי והתרבותי שמאפיין אותה.

היעוד שלה בחיים לדבריה של סאמיה " לגרום לשינויים בקרב אנשים, קהילות והחברה בכלל. תמיד לשאוף ולעבוד על צמצום פערים בחברה, לפתח מנהיגות וקהילתיות והכל עם גישה מכילה, מאפשרת, מכבדת ותומכת".

במשך אחת עשרה שנה סאמיה עבדה במתנ"ס ליאו באק החל מניהול מרכז קלור שלוחת המתנ"ס בעין הים, לאחר מכן ראש תחום קהילה במתנ"ס ובחמשת השנים האחרונות הייתה סגנית מנהל המתנ"ס.

סאמיה ציינה "אני אוהבת את מהות העשייה שאני עושה ומחוברת לעולם המתנ"סי ולערכים וחזון של מתנ"ס ומרכז חינוך ליאו באק. מאמינה בפיתוח מנהיגות, קידום שוויוניות ופלורליזם ומחוברת לקהילה ותהליכי קהילתיות וקידום הממ"ש: משמעות, מחויבות ושייכות. אני מאמינה במקצועיות, חדשנות, מצוינות ויוזמה ופיתוח אנשים, צוותים וקהילות. וכל זה אני מביאה לידי ביטוי בעבודה שלי במתנ"ס.

מתנ"ס ליאו באק הוא אחת המתנ"סים המובילים ברמה העירונית והארצית ומקדם עשייה משמעותית יחד עם שותפים רבים וקהילות מערב חיפה. המתנ"ס מפעיל ששה מרכזים קהילתיים ושלוש מועדוניות בשכונות השונות, לצד מועדון ספורט, שבעה גני ילדים ותכניות ייחודיות למען אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, תכניות לקיום המשותף היהודי ערבי ותכניות לקידום התנדבות ומנהיגות קהילתית.

החזון של סאמיה לגבי מתנ"ס ליאו באק: "מתנ"ס ליאו באק אחד המתנ"סים המובילים ברמה עירונית וארצית ונותן מענה מיטבי לקהילת מרכז חינוך ליאו באק וקהילות מערב חיפה".

 

 

 



משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • איך תחגגו את חג השבועות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com



עוד בחינוך