"המפגש היה מאד מרגש. לא היינו בפורום כיתתי כזה כבר כמעט 15 שנה. דאגנו מאד ללוסי ולשמחתנו, היא כמובן נראתה מעולה."

יונתן שוורץ, שחקן ובמאי חיפאי, נסע עם חבריו לכיתה מבית הספר 'ניסן נתיב' לפגוש את לוסי דובינצ'ק בבית החולים. היה מפגש בריא עם זיכרונות טובים.
מבקרים את לוסי. יונתן, מיכל וחברי הכיתה. אלבום פרטי

מסתבר שמדברים לא הכי טובים יוצאים לפעמים גם דברים יותר טובים כשהשבוע נפגשו בני מחזור ל"ח של בית הספר למשחק, ניסן נתיב, בבית החולים איכילוב כשהם מגיעים יחד על מנת לבקר ולחזק את חברתם לכיתה בניסן נתיב ת"א, השחקנית לוסי דובינצ'ק, שנפלה ממרפסת ביתה ומחלימה כעת. בין המבקרים היו השחקנים רועי אסף ושלום מיכאלשווילי, יונתן שוורץ, שחקן, במאי ומנהל תיאטרון הסטודיו בחיפה שבימים אלה פותח את בית הספר המקצועי הראשון למשחק בצפון והשחקנית והזמרת החיפאית מיכל שפירא שכתבה פוסט לחברתם האהובה, לוסי, "Miracles can happen. לוסי, את ה   Wonder Womanשל כולנו. רק את הצלחת להביא את כולנו יחד אחרי כמעט 15 שנה! איחוד כיתת ניסן נתיב מחזור ל״ח. רק אם אפשר פעם הבאה בבקשה לוקיישן יותר סקסי…"

יונתן, מפגש מרגש אחרי שנים?

מבקר את החברה מהכיתה ופותח בי"ס למשחק. יונתן שוורץ, בוגר ניסן נתיב תל אביב, שחקן, במאי ומנהל תיאטרון הסטודיו בחיפה. אלבום פרטי

אכן. המפגש היה מאד מרגש. לא היינו בפורום כיתתי כזה כבר כמעט 15 שנה. דאגנו מאד ללוסי ולשמחתנו, היא כמובן נראתה מעולה. לוסי מלאת אנרגיה ומחכה כבר לצאת מבית החולים ולחזור לשיגרה. היה לי כיף לחזור לקשר עם החברים שלי מתל אביב ודיברנו על אופציה שחלק מהם יבואו להופיע אצלי בתיאטרון ולעשות כיתות אמן בבית הספר שלי אז יש למה לצפות."


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם