מארזי חג עם תרומה לקהילה

יקב טוליפ בשיתוף עם עמותת שלווה מציעים מארזי חג אשר הכנסותיהן יועברו לילדים בעלי מוגבלויות

 

קב טוליפ צילום יחצ

יקב טוליפ בכפר תקווה יוצאים לכבוד החגים עם מארזי יין מהודרים בשיתוף עם עמותת "שלווה", עמותת שלווה קיימת מזה 27 שנים במטרה לטפל בילדים עם מוגבלויות ולסייע לבני משפחותיהם בהתמודדות עם המורכבות הכרוכה בגידולם, תוך כדי שילובים בחברה. במארזים מוצעים יינות מגוונים של יקב טוליפ בהם יינות אדומים ולבנים ממבחר הרחב של סדרות היקב, לצד היינות משולבים מוצרים נוספים כגון: שמני זית איכותיים של משק מולר ודבש מהכוורת של "גליליס". ניתן להרכיב מארזים בהתאמה אישית והם מהווים אופציה מעולה למתנה לחג וגם מעשה טוב. ההכנסות ממארזי החג יועברו כתרומה לעמותת שלווה.

מארזי טוליפ & שלווה לדוגמא:

  • יין אדום קברנה סוביניון, שמן זית מבית משק מולר ודבש מהכוורת של גליליס במארז זוגי
    מהודר לחג- 200 ₪
  • מארז שלישייה המכיל את שלושת יינות שלוה- קברנה סוביניון, מרלו ויין לבן
    (גוורצטרמינר וסוביניון בלאן) – 289 ₪

יקב טוליפ צילום יחצ

לצד מארזים בשיתוף עמותת שלווה, מציעים יקב טוליפ מגוון רחב של מארזי חג של היקב כולל סדרה מיוחדת
Tulip@homeמדובר במהדורה מיוחדת של כיתת האומן בכפר תקווה, אשר ציירו את ביתם הנשקף בעיני רוחם על גבי תוויות היינות. כפר תקווה הוא מקום ייחודי החיים בו בוגרים בעלי צרכים מיוחדים.

  • מארז מהודר בקבוק טוליפ@הום וסט תחתיות המצויר על ידי חברי כפר תקווה – 115 ש"ח –כמו כן ניתן להרכיב מארזים שונים בהתאם לתקציב וצורך בקטגוריה זו.

טל' להזמנות: 04-9830573

יקב טוליפ

יקב טוליפ הוא שילוב מופלא בין אהבת האדם והתשוקה לעשיית יין. היקב הוקם ב-2003 על ידי משפחת יצחקי בכפר תקוה כעסק חברתי המעסיק את חברי הכפר, מבוגרים בעלי צרכים מיוחדים, המשתלבים ביקב כאחד האדם. במרוצת השנים קטף יקב טוליפ מדליות והכרה בינלאומית וחרט על דגלו יינות איכות אשר השילוב ביניהם


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות