הגנה שלא מתחרה בבושם שלך

מותג הדאודורנטים המוביל פותח את עונת הקיץ ומשיק סדרה חדשה לנשים שלא רוצות לבחור בין הגנה לניחוח: Lady Speed Stick Pure Freshness סדרה חדשנית המכילה פורמולת הגנה בניחוח עדין השומרת על העור ובמקביל נותנת את הבמה לניחוח הבושם האהוב עלייך

המותג המוביל Lady Speed Stick מצא כי אחד הגורמים המכריעים בבחירת דאודורנט הוא הניחוח. תובנה צרכנית בולטת שעולה מן הסקר היא שנשים לא יוותרו על הגנה, אך מעדיפות שניחוח הבושם בו בחרו להתבשם יבלוט ולא יעלם אל מול ריחו של הדיאודורנט.

סדרת Pure Freshness החדשה נוצרה בשביל לתת מענה מדויק לנשים המחפשות הגנה שלא באה על חשבון ניחוח הבושם . הפורמולה החדשה מאפשרת שימוש יעיל המעניק הגנה ממושכת מפני זיעה וריח לא נעים, הגנה מלאה על העור לצד ניחוח עדין במיוחד המתלווה לניחוח הבושם ומונעת התנגשות בלתי רצויה של ריחות.

ליידי ספיד סטיק צילום יחצ

סדרת Lady Speed Stick Pure Freshness כוללת:

  • ליידי ספיד סטיק Pure Freshness  סטיק – דאודורנט אנטי-פרספרנט ללא אלכוהול, מספק הגנה לאורך כל היום, פורמולה משופרת המפחיתה הצטברות זיעה ורטיבות באיזור בית השחי.
  • ליידי ספיד סטיק Pure Freshness ג'ל – דאודורנט אנטי-פרספרנט,  מעניק הגנה ללא הפסקה מפני הצטברות זיעה וריחות. הגנה מקסימאלית ומירבית של עד 48 שעות!  פורמולה משופרת, אינה דביקה, מתייבשת במהירות ומותירה את העור יבש ורענן
  • ליידי ספיד סטיק Pure Freshness  ספריי – דאודורנט אנטי-פרספרנט, ללא אלכוהול מעניק הגנה מתמשכת של עד 48 שעות! מפני הצטברות זיעה וריחות.

Lady Speed stick   בישראל: ליידי ספיד סטיק הינו מותג הדאודורנטים המוביל לנשים עם נתח שוק של כ- 23.7%. בסקר שנערך נמצא כי רוב מוחלט של הנשים (99%) משתמשות בדאודורנטים. רובן פעמיים ביום, בעיקר בבוקר. שליש מהנשים משתמשות ביותר מדאודורנט אחד בו זמנית.

Lady Speed Stick Pure Freshness

טווחי מחירים

סטיק: 19.9 ₪ – 22.9 ₪

ג'ל: 21.9 ₪ – 24.9 ₪

ספריי: 13.9 ₪ – 15.9 ₪

את הדאודורנטים של Lady Speed Stick  ניתן להשיג ברשתות השיווק ובפארמים.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות