מינוי חדש בגסטרו כרמל

ד"ר קובי דיקשטיין, יליד חיפה בן 45, קיבל מינוי חדש כמנהל היחידה לאנדוסקופיה פולשנית בבית החולים כרמל. "החזון שלי שמכון הגסטרו יהיה בזמינות טובה עבור המטופלים"
 

בצילום – ד"ר דיקשטיין עם מנהל מכון ד"ר סגול והנהלת כרמל. צילום: אלי דדון

"החזון שלי הוא שמכון הגסטרו של בית החולים כרמל יהיה בזמינות טובה לטובת המטופלים. הרצון שלנו הוא לתת פתרון רב תחומי תוך שיתוף פעולה מלא עם כל הגורמים הרפואיים והמקצועיים בבית החולים ובקהילה". כך אמר ד"ר קובי דיקשטיין, רופא בכיר ממכון הגסטרו של כרמל שהתכבד החודש במינוי חדש.

בטקס בהנהלת בית החולים ובנוכחות מנהל מכון הגסטרו בכרמל ובמרחב, ד"ר אורי סגול, הוענק לד"ר קובי דיקשטיין כתב מינוי חדש כמנהל היחידה לאנדוסקופיה פולשנית.

במסגרת תפקידו כמנהל היחידה יהיה אחראי ד"ר דיקשטיין על תחום הפעולות האנדוסקופיות של דרכי מרה ולבלב הכוללות בדיקות אולטרסאונד אנדוסקופי ו ERCP.

ד"ר קובי דיקשטיין בן 45 יליד חיפה למד רפואה בהדסה ירושלים, בעל שתי התמחויות, ברפואה פנימית ובגסטרו מבית החולים כרמל. ובנוסף "התמחות על" בתחום הגסטרו ואנדוסקופיה מבית החולים בבוסטון בארצות הברית.

ד"ר דיקשטיין מעדכן, כי באמצעות האולטרסאונד האנדוסקופי ניתן לנקז ציסטות, להוריד נגעים וגידולים, להוציא אבנים מדרכי מרה ולקחת דגימות. על ידי האנדוסקופ המעביר באמצעות סיב אופטי ומצלמה משוכללת את צילומי פנים דרכי העיכול ניתן לאבחן ולטפל בנגעים שפירים וממאירים של הלבלב ודרכי המרה.

מנהל מכון הגסטרו בכרמל, ד"ר אורי סגול, ברך במהלך האירוע את ד"ר דיקשטיין על המינוי ואמר: "אין ראוי מימך למינוי, עם הלהט בעשייה שלך אני בטוח כי תוביל את המכון למחוזות טובים ומוצלחים. אני גאה שותף ושמח על המינוי המוצלח שלך".

במכון הגסטרו של כרמל נערכים מאות בדיקות אולטרסאונד אנדוסקופי ו ERCP  בכל שנה והמספרים ואיכות הבדיקות נמצאים במגמת עליה מתמדת.

מנהל בית החולים כרמל, ד"ר אבי גולדברג, העניק לד"ר דיקשטיין את כתב המינוי החדש, ברך אותו ואמר: "אתה מצטרף לנבחרת מצוינת של צוות מכון הגסטרו בכרמל, נבחרת של אנשים מצוינים אנושית ומקצועית . יש לך דרייב ואהבה למקצוע ובוערת בך התשוקה לעשות תמיד יותר. אני מברך אותך ומאחל לך הצלחה רבה".

ד"ר דיקשטיין הודה לכל המברכים ואמר: "אני שמח שנשארתי בכרמל, המכון שלנו מתקדם בנפח ובאיכות פעילות. השדרוג מסביב מאוד חשוב עם רופאים מומחים במגוון תחומים כמו בתחומי הכירורגיה הקולורקטלית וניתוחי  כבד. הייחוד שלנו במכון הוא בסוג של קניון ומערך שלם עם דיונים מקצועיים משותפים של גסטרו, אונקולוגיה, כירורגיה ורדיולוגיה המסתכלים בראיה הוליסטית על החולה. זה מקדם ומביא את כולנו קדימה לטובת רפואה איכותית ומותאמת יותר למטופל שלנו".

 

 

 

 

 

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות