"שלום ומני, ברצוני להודות לכם על היותכם אנשים צנועים ומיוחדים שמוכנים לעשות הכל למען אנשים שאינכם מכירים במטרה אחת- לשמח אותם. תודה תודה תודה רבה!"

האחים מני ושלום אסייג נרתמו לעזרת משפחתה של חולה במצב קשה שחלומה הוא לצפות בהופעה של שלום אסייג וקיימו את מבוקשה בכל הדרכים שרק יכלו. שמחה מהולה בעצב.
האחים עם לב זהב. מני ושלום אסייג. אלבום פרטי.

מי שצופה בסידרת הקאלט 'שנות השמונים' מרגיש כאילו הוא מכיר את משפחת אסייג ובעיקר את האחים שלום ומני ממש מילדות כאילו גרו וגדלו איתם יחד בשכונה ועברו איתם את כל החוויות במשך שנים ולכן מכיר גם את הלב הטוב שיש לשני האחים המדוברים. השבוע שלא כחלק מהסדרה שילבו האחים מני ושלום כוחות והפיקו ערב של צחוק והנאה לגברת שחלתה במחלה קשה וכל מבוקשה הוא לצפות בהופעה של שלום אסייג. אז מני ושלום עשו כל שביכולתם שהחלום יתממש ואחיינה של הגברת כתב להם מכתב תודה. וכך כתב

לפני מספר חודשים דודתי חלתה במחלה קשה ולפני מספר ימים קיבלנו הודעה כי המצב מאוד קשה. רצונה היה לראות הופעה של שלום אסייג. יצרנו קשר עם יונת דסקל ממגן דוד אדום ומשם הצלחנו לגייס צוות לאמבולנס המשאלות שכלל את חן אלה, הנהג ואנוכי כפראמדיק. התחלנו בתהליך מול ההפקה של שלום אסייג ומהר מאוד הגענו למני מני אסייג שנרתם בצורה מיידית ומיד הודיע שיש כרטיסים להופעה הקרובה (ביום שני דיברנו וביום חמישי ההופעה) בשלב מסוים פחדנו כי מסיבות רפואיות לא נצליח להגיע להופעה, שוחחתי עם מני אסייג והוא פתר זאת בשנייה ואמר שבמידה ולא נוכל להגיע הוא יגייס צוות מתוכנית שנות ה-80 ויגיעו אלינו לצפון. לשמחתנו הצלחנו להגיע. הבעיה הייתה שבדרך היו פקקים אז מני אסייג פתר זאת בקלות והפנה אותנו לגילי, מנהל ההצגות של שלום אסייג, כאשר דיברנו עם גילי הוא מסר שניסע לאט ובמידה ונאחר הם ימתינו לנו. הגענו באיחור קטן של 5 דקות וכאשר ירדנו מהאמבולנס ממתין לנו בחוץ שלום אסייג בכבודו ובעצמו, ששאל, התייחס, הצטלם והכי חשוב חייך. לא הצלחנו להישאר כל ההופעה כי לדודתי היה קשה ולכן נאלצנו לצאת, לא לפני ששלום עצר את ההופעה, איחל רפואה שלימה וגילי המנהל ליווה אותנו לאמבולנס. אני חייב לספר שמרגע שדודתי שמעה כי אנחנו נוסעים להופעה ועד שחזרנו הביתה החיוך לא ירד מפניה ועל כן אנחנו אסירי תודה לכל מי שלקח חלק בערב המיוחד הזה ובמיוחד לשלום ומני אסייג, רשל ויונת דסקל, מגן דוד אדום, אסנת אבנעים וחן ניניו.

ובנימה אישית, שלום ומני, אני צופה אדוק של הסדרה שנות ה-80 ששם עם ישראל רואה את החינוך המיוחד שקיבלתם מההורים, אבל ברצוני להודות על היותכם אנשים צנועים ומיוחדים שמוכנים לעשות הכל למען אנשים שאינכם מכירים במטרה אחת- לשמח אותם. תודה תודה תודה רבה!

מני, מתרגשים?

יש פה שמחה וסיפוק גדול שמהולים בעצב עמוק על אישה שהמחלה הארורה התפשטה בגופה וכולנו מתפללים לנס גדול שיחלץ אותה מהמצב הקשה הזה. אחי היקר ואנוכי תמיד קשובים למצוקות ועושים את כל שביכולתנו בכדי להעניק רגעי אושר וחיוך לאותם אלה שכה זקוקים לכך. הצחוק בהחלט טוב לבריאות ואני תקווה שהמופע של שלום הוסיף לגברת בריאות ויסייע בע״ה להעניק לה עוד הרבה שנות חיים. רפואה שלמה ומהירה לגברת ובריאות לכולם אמן.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם