חוזרים לחוף

היכונו, היכונו: ב-20 באפריל תיפתח באופן רשמי עונת הרחצה בחופי הים * במועצת חוף הכרמל מדגישים: גם השנה תתקיים אכיפה על נסיעה בחופים והקנסות יעמדו על 500-1500 שקל

המשטרה תאכוף נסיעה של רכבי שטח בחופים. צילום:  חוף הכרמל

המשטרה תאכוף נסיעה של רכבי שטח בחופים. צילום: חוף הכרמל

עונת הרחצה תיפתח באופן רשמי ב- 20.4.15. בחופשת הפסח, חוף דור יהיה פתוח לציבור הרחב, בתחנת ההצלה המרכזית בלבד. בשאר החופים המוכרזים לא יתנו שירותי הצלה נוספים עד לתאריך הפתיחה הרשמי.

החל מ- 20 לאפריל שעות פעילות תחנות ההצלה יחלו ב- 09:00 ועד 17:00, בחודשים יולי ואוגוסט שעות פעילות התחנות יהיו בין 08:00 ועד 18:00. עונת הרחצה תסתיים באופן רשמי ב-12 באוקטובר 2015.

אברהם רבינוביץ, מנהל חופי הרחצה במועצה פונה לציבור הרחב להקפיד ולרחוץ אך ורק בחופים המוכרזים ובשעות איוש תחנות ההצלה, על מנת להבטיח עונת רחצה בטוחה ומוצלחת.

גם השנה עונת הרחצה נפתחת עם נתוני ירידה בהיקף הנסיעה בחופים, לאחר פעילות אינטנסיבית של אכיפה בכלל החופים שבמועצה. העוברים על החוק צפויים לקנס שבין 500 ל -1000 שקל ובמקרים קיצוניים אף לשלילת רישיון הנהיגה. על אף הנתונים מבהירים באגף המוניציפאלי, האמון על נושאי האכיפה, כי האכיפה המוגברת תימשך גם השנה, במטרה להמשיך ולצמצם את נסיעת רכבי השטח בחופי הרחצה, נסיעה שמסכנת את חיי הרוחצים ופוגעת בסביבה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ים