בלעדי:היפים והיפות בחשיפה ראשונה

כל המתמודדות והמתמודדים בתחרות נער ונערת השנה של חיפה והצפון 2017 לפי הסדר בו יעלו לבמה בחשיפה ראשונה, רק לגולשי האתר ניוז חיפה קריות. התחרות שתתקיים בתאריך 14 בספטמבר, בשעה 20:00 במרכז קסטרא כולם מוזמנים, הכניסה חופשית,
מועמדת מס' 1 – נועם גרבויס בת 15 ולומדת בתיכון קריית חיים שקד. תחביבים: לצאת עם חברות, להצטלם, לשמוע מוזיקה, לישון, איפור. חלומות לעתיד: להגשים את עצמה ולהיות דוגמנית מצליחה, לטייל בעולם ובעיקר להינות מהחיים.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 2 – יובל קבסה החיפאית בת 15 ולומדת בתיכון עירוני ה׳. יש לה כמה תחביבים, ביניהם: ריקוד ומשחק. חלומה הוא להיות בתחום תעשיית הפרסום, או להיות מעצבת פנים.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 3 – אושרת לביא בת 19 למדה בעירוני ג' בחיפה, אך כיום מתגוררת  בטירת הכרמל. מאז שהיתה ילדה התחברה לתחום הצילום והיא אוהבת ליצור אמנות ודברים חדשים, כמו גם לרקוד, בעלי חיים וטבע. החלום שלה: לעשות את מה שהיא אוהבת ולהיות מאושרת בחיים. היא רוצה להצליח בדוגמנות, אך לא פוסלת לעסוק בפסיכולוגיה ואמנות.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 4 – מור בורטמן בת 16 מחיפה לומדת בכיתה יא' בליאובק. תחביבים:  אוהבת ספורט  ומתעמלת אימוני TRX ,HIT. מור אוהבת את עולם האופנה והפרסום ומדגמנת כשנתיים וחולמת להצליח בעולם הדוגמנות. יחד עם זאת, היא רוצה להתפתח בתחום הספורט, להיות מדריכת כושר בצבא וללמוד במכללת ווינגייט לתואר ראשון.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 5 – מאי אדיר היא בת 17 מכפר ורדים, לומדת בביה"ס מנור בקיבוץ כברי. תחביבים: לצייר, לעשות כושר, לבשל, לצאת עם חברות, לנסוע למקומות שונים. חלומות לעתיד: להיות דוגמנית מצליחה בעולם, לעשות את כל האתגרים והחוויות ולהסתובב בעולם.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 6 – ספיר יעקוביאן בת 16.5 לומדת בתיכון רוגוזין  קריית אתא. הכי היא אוהבת לעשות שופינג וחלומה הגדול להצליח כדוגמנית בעתיד. מדי פעם היא מצטלמת להפקות מקומיות.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 7 – מאי אזולאי בת 15 מיוקנעם לומדת באורט יגאל אלון. חלום אחד יש לה והוא להצליח בתחום הדוגמנות.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 8 – דריה רומנוב בת 20 והיא מחיפה. אוהבת ליצור, ללמוד, לנסות ואת החיים. אחות לששה אחים אהובים ביותר. חולמת להגיע למקום הכי גבוה שרק יכול להיות, גם אם זה השמיים.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 9 – אופיר קדם תחגוג יומולדת 16 יום לפני התחרות. אופיר חיפאית ולומדת בליאובק. כל זמן פנוי היא גולשת בים, קיץ או חורף. בת מזל בתולה, מאוד פרפקציוניסטית וביקורתית. חלומות לעתיד: להיות דוגמנית מצליחה.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 10 – דנה בניש בת 15 וחצי, מנהריה, לומדת בבית ספר עמל מדעים ואומנויות. אוהבת לעשות כושר, להיפגש עם חברים, לטייל בארץ ובחו"ל ובעיקר לעשות שופינג. החלומות שלה: לעשות את מה שהיא אוהבת ומה שגורם לה להיות מאושרת. דנה רוצה להיות מהנדסת חשמל או מנהלת בנק, או מעצבת אופנה, אבל הכי היא רוצה להיות דוגמנית או שחקנית.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 11 – שחר פינס בת 16.5 מזיכרון יעקב, לומדת בתיכון המושבה. אוהבת ספורט, ריקוד ולבלות עם חברות. חלומות לעתיד: להצליח בתחום הדוגמנות ובנוסף ללמוד ראיית חשבון.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 12 – שקד אברהם בת 15 וחצי, לומדת באורט קריית ביאליק. שקד אוהבת לרקוד, לבלות עם חברים, לצאת להליכות ושופינג. חלומות לעתיד: הצלחה בלימודים, להיות מיילדת ודוגמנית מצליחה ולהתפרסם גם בחו"ל.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 13 – אופיר בריש, כמעט בת 17, לומדת בתיכון רוגוזין בקרית אתא ואוהבת לטייל, לעשות ספורט, לבלות עם חברות. אופיר מאוד רוצה להצליח כדוגמנית, תחום אותו היא אוהבת מגיל צעיר והחלום שלה הוא להתקדם בתחום ולהגיע להישגים משמעותיים.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 14 – ליזה טולוקביץ בת 17 וחצי אוהבת מאוד חיות וגם עולם הדוגמנות קוסם לה. הכי היא אוהבת לצאת לחופשות במקומות מדהימים ובלתי נשכחים. בעבר ניסתה ליזה פעמיים להתקבל לדוגמנות ונדחתה בגלל שהיתה צעירה מדי, אבל לא התייאשה.

מועמדת מס' 15 – נוי שמיר בת 15 לומדת באורט קריית ביאליק. תחביבים: לרוץ, לבלות עם חברות, משחקי כדור, וללמוד. חלומות לעתיד: יש לה הרבה חלומות שהאחד לא קשור לשני. מנתחת מוח, חברת כנסת ולהיות דוגמנית מצליחה.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 16 – שרון אפלר בת 16, לומדת במגמת תיאטרון וערבית באורט קריית ביאליק, רוקדת מגיל 5 בסטודיו מקצועי.  אוהבת ומקדישה את רוב השבוע לריקוד. אוהבת לעשות ספורט באופן כללי,  ריצות ואימונים. החלום שלה אמנם נשמע ילדותי אבל היא רוצה להיות מפורסמת בתחום הריקוד, או דוגמנות, או המשחק.  החלום שלה להצליח ולא לחיות חיים משעממים. שרון מאמינה בלעשות כל דבר עם המון אופטימיות ולהשתדל להוציא מכל דבר את החיובי.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 17 – דנית אפלבאום בת 16 לומדת בבית ספר שיפמן בטירת כרמל. דנית משחקת טניס כבר 12 שנים. היא מאוד אוהבת לעשות ספורט, לטייל, להיות בים ולשמוע מוזיקה. החלום שלה ללמוד סטיילינג אך גם להיות דוגמנית. כשתהיה יותר גדולה היא רוצה לעבוד בחברה הייטק.

צילום אלעד קליץ

מועמדת מס' 18 – גל עובדיה בת 18, סיימה ללמוד בתיכון רוגוזין בקריית אתא ומחכה לגיוס. אוהבת להשתזף, ספורט, מכורה לשוקולד ובעיקר לנוטלה, אוהבת מאוד לישון, לקנות בגדים ולראות סרטי אימה. החלום שלה להצליח בעולם הדוגמנות ומאוד רוצה שתחילת הדרך תהיה בתחרות נערת השנה וסוכנות יולי.

צילום אלעד קליץ

מועמד מס' 1 – נוי בן דוד בן 16.5 מקריית חיים ולומד בתיכון המקומי. הוא אוהב לבלות עם חברים, לרוץ, אבל בעיקר להתאגרף במכון האיגרוף המקומי. חלומות לעתיד: להיות דוגמן מצליח, לשרת בצבא בצנחנים, להצליח באיגרוף ושכולם יכירו אותו, לאו דווקא בסדר הזה.

צילום אלעד קליץ

מועמד מס' 2 – עונג אילוז בן 16 מעפולה לומד בכיתה יא' בניר העמק. החלום שלו להיות דוגמן ושחקן כדורגל בקבוצת הנוער של הפועל עפולה. עונג אוהב, כשהוא לא באימונים, להיות עם חברים ופשוט להינות. עונג קיבל את שמו בגלל שנולד ביום שבת, שזה יום של עונג.

צילום אלעד קליץ

מועמד מס' 3 – נהוראי זינו, בן 17.5 מקרית שמואל, הוא תלמיד שמינית בבי"ס מחוז הילה. נהוראי הוא לקוי שמיעה, אך לא נותן לפרט זה לעצור אותו ולמנוע ממנו להתנהג כמו ילד רגיל לכל דבר. נהוראי נעזר במכשיר שמיעה וקורא שפתיים ושמח על ההזדמנות להוות מודל לחיקוי לילדים אחרים ולתת להם תקווה שהשמיים הם הגבול. תחביבים: פיתוח גוף, ספורט, סטיילינג. חלומות לעתיד: להיות דוגמן מפורסם.

צילום אלעד קליץ

מועמד מס' 4 – גל לשם בן 16.5 מקריית חיים ולומד בתיכון קריית חיים. משחק כקשר/בלם בהפועל ק. חיים. חלומות לעתיד: שחקן קולנוע/דוגמן/טייס/כדורגלן במכבי או הפועל חיפה.

צילום אלעד קליץ

מועמד מס' 5 – אדם נוסינוביץ בן 20 מחיפה משחק כדורסל, מתאמן בטיפוס הרים, אוהב לקרוא ספרים. את שירותו הצבאי התחיל כקרבי, אך נפצע, נושא רגיש, עליו הוא לא מרבה לדבר. החלום הגדול שלו הוא להיות אסטרונאוט. סיים את לימודי התיכון בעירוני א' ומאוקטובר הוא יתחיל ללמוד בפקולטה לפיזיקה בטכניון.

צילום אלעד קליץ

מועמד מס' 6 – רום לוי בן 21 משרת בבסיס בירנית (אוגדה 91), ביחידה של קישור לאו"ם בתוך יחידת קשרי חוץ והוא הרס"פ של היחידה. רום שופט כדורגל כבר 4 שנים, בליגות א-ב של בוגרים. חולה על סדרות ותוכניות ריאליטי! מעיד על עצמו כבעל יחסי אנוש טובים, סבלני, אחראי, תחרותי, גמיש (בחיים) ומסודר. החלום שלו: להצליח בכוחות עצמו, להעלות לדרגות הכי גבוהות במה שהוא יבחר לעשות. רוצה לעסוק בדוגמנות ובמשחק.

צילום אלעד קליץ

התחרות כאמור תתקיים בתאריך 14 בספטמבר בשעה 20:00 במרכז קסטרא עם המנחים רוסלנה רודינה ושירן גולדשטיין שדר רדיו 99.5 חם אש וערוץ 24, הזמרים עומרי סבח ורון נשר, די ג'יי מושיקו ציפורה ומאמנת הכושר מעיין פטיטו, אשר תופיע בריקוד מפתיע וגם יצרה את הכוריאוגרפיה לריקוד של המתמודדים. התחרות בחסות סוכנות הדוגמנות "יולי", סוכנות הייצוג המובילה בישראל הקיימת משנת 1993 ובמשך שלושה עשורים מייצגת את הדוגמנים, הדוגמניות והטאלנטים המצליחים בישראל, כמו גם בחסות הפרוייקט "עיר ללא אלימות" בראשות סגנית ראש העיריה, הגב' יוליה שטראים. וכן בחסות מותגי אופנה מובילים כמו "ריפליי", מותג הג'ינסים האיטלקי המוביל בעולם ועכשיו גם בקריון, מותג שמלות הערב  T&E Fashion, מעצבת התכשיטיםענבל סבן, מעצב השיער מיכה איפרגן, המאפרת בעלת סטודיו לאיפור כלות וערב ענבל שמחי, "Blu משקאות אנרגטיים","אופטיקה ניו ויז'ן". סטיילינג: חן חרמון, יח"צ: חגית הורנשטיין, הפקה: זאזא כהן.

 


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם