בלעדי- צפו: שעתיים לפני פתיחת שנת הלימודים, קבוצה של תלמידי עירוני ה' בחרו לפתוח את השנה בשתיית וודקה, בירות וניפוץ בקבוקים. עד: "זה היה מראה מזעזע"

בזמן שתלמידים אחרים התכוננו ליום הראשון של בית הספר בהכנת תיקים וכריכים, קבוצה של תלמידי עירוני ה' התיישבה על מדרגות בסמוך לבית הספר ובשעות הבוקר המוקדמות שתתה וודקה, בירות ועוד, והותירה אחריה שובל של אשפה. התמונות והעדויות שהגיעו ל"ניוז חיפה קריות.נט"
 

שתו וודקות, רד בול ובירות שעתיים לפני פתיחת יום הלימודים הראשון. צילום: עצמי

היום הוא שישי בשעות הבוקר המוקדמות סמוך לשש בבוקר. מדובר ב-1 בספטמבר, יום שישי האחרון, היום הראשון לפתיחת שנת הלימודים.

בזמן שתלמידים רבים הכינו את עצמם בשעות הבוקר ליום הלימודים, מי בהכנת התיק ומי בהכנת כריכים עם התרגשות גדולה, כמה תלמידים של תיכון עירוני ה' החליטו להתכונן ליום הראשון ללימודים תוך "תדלוק" עצמם בשתיית אלכוהול לא רחוק מבית הספר, לתדהמת כמה אנשים שנכחו באותו זמן באותו מקום בקרבת בית הספר.

אחד מבקבוקי הוודקה שהתלמידים מעירוני ה' שתו בבוקר היום הראשון ללימודים. צילום: עצמי

אבי (שם בדוי, השם המלא שמור במערכת), עבר במדרגות המוליכות ממרכז הכרמל לעבר רחוב הביכורים לכיוון תיכון עירוני ה' כשאז חזה במראה שלא האמין בהתחלה, כפי שסיפר ל"ניוז חיפה קריות.נט" ואף תיעד כעבור זמן מה: "היו שם קבוצה של כעשרים צעירים, בעיקר בנות, שישבו על המדרגות שם ושתו וודקה, רד בול ובירות. זה היה מחזה לא נעים. היום הראשון ללימודים, שעתיים לפני שהם אמורים להיות בבית הספר וזה מה שצעירים בוחרים לעשות?".

בשאירו אחריהם שובל של בקבוקי בירה שבורים. צילום: עצמי

עד ראייה אחר שהיה במקום עם התפזרות תלמידי עירוני ה' אמר: "הם היו עם חולצות בית הספר חלקם והם ישבו שם ושתו והשאירו מאחוריהם זבל ובקבוקים זרוקים ושבורים. זה מביש שככה תלמידים מגיעים ביום הראשון ללימודים".

פנינו לתגובת בית הספר ומשרד החינוך וכך נמסר בתגובה ממשרד החינוך: "הנושא ייבדק ויטופל בהתאם".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך