מרדים עם מינוי נמרץ

חידוש בכרמל: ד"ר זאב גולדיק, אשר שימש כיו"ר איגוד המרדימים בישראל, נכנס לתפקידו החדש כמנהל מערך ההרדמה בבית החולים. במסגרת תפקידו, יהיה אחראי ד"ר גולדיק על מערך רפואי מהגדולים ביותר בבית החולים עם כ-40 רופאים מומחים ועשרות אחיות בכל תחומי ההרדמהף טיפול נמרץ ורפואת הכאב
 

ד"ר גולדיק מביא כבוד גדול למדינת ישראל ולכרמל בתפקידיו ברחבי עולם הרפואה הבינלאומי. צילום: יחסי ציבור

ד"ר גולדיק מביא כבוד גדול למדינת ישראל ולכרמל בתפקידיו ברחבי עולם הרפואה הבינלאומי. צילום: יחסי ציבור

ד"ר זאב גולדיק שימש כיו"ר איגוד המרדימים בישראל, ובשנת 2014 נבחר כיו"ר איגוד המרדימים האירופאי. החודש, גולדיק נבחר למנהל מערך ההרדמה, טיפול נמרץ ורפואת הכאב בבית החולים כרמל, ויכנס לתפקידו החדש כמנהל מערך ההרדמה של בית החולים.

במסגרת תפקידו, יהיה אחראי ד"ר גולדיק על מערך רפואי מהגדולים ביותר בבית החולים עם כ-40 רופאים מומחים ועשרות אחיות בכל תחומי ההרדמהף טיפול נמרץ ורפואת הכאב: "אנו רואים בהרדמה מקצוע המלווה את החולה לאורך כל הדרך, החל מהליך בדיקות טרום הניתוח, הכנת החולה לניתוח עצמו, הרדמת החולה ושמירה עליו לכל אורך הניתוח, תהליך ההתאוששות, חזרת החולה למחלקה ועד שחרורו אנו צמודים אליו ונמצאים תמיד לידו" אומר ד"ר גולדיק.

ההרדמה בכרמל הינה תחום רחב הכולל את יחידת טיפול נמרץ היחידה לטיפול בכאב, רפואת חירום, סדציה והרגעת חולים לפני פעולות פולשניות מחוץ לחדרי ניתוח, אלחוש אפידורלי ליולדות ועוד.

ד"ר גולדיק סיים את לימודי הרפואה שלו בבואנוס איירס ועבד כ-3 שנים בביה"ח בלימה בפרו. הוא הגיע לביה"ח כרמל בשנת 1982 וסיים את התמחותו בהרדמה. לאורך 35 השנים האחרונות הוא משרת את ביה"ח כרמל בקשת רחבה של תפקידים רפואיים וניהוליים בהצלחה רבה.
ד"ר גולדיק מביא כבוד גדול למדינת ישראל ולכרמל בתפקידיו ברחבי עולם הרפואה הבינלאומי. הוא נושא בתפקיד יו"ר המבחן האירופאי בהרדמה כבר 10 שנים ובנוסף הוא גם נשיא המועצה האירופאית לבחינות ברפואה. ד"ר גולדיק הינו בין הרופאים הישראלים הבודדים הנושאים בתפקידי מפתח מכובדים באיחוד האירופאי.

"הקמנו בכרמל מרפאה טרום ניתוחית מעולה הבודקת ומכינה את החולים לניתוח. אני רואה בהרדמה תחום מרחבי הכולל את בית החולים כרמל ומחוז חיפה של הכללית, כשאנו אחראיים גם על רופאי ההרדמה והכאב במרפאות ובמרכזים הרפואיים של הכללית במרחב, בלין ובזבולון. לא בכדי נבחר ביץ החולים כרמל כבית חולים מצטיין, יש כאן מרכזי מצוינות מובילים ובהם מרכזי ניתוחים רבים, וצוות ההרדמה והטיפול הנמרץ שלנו נמצא שם כל הזמן. החזון שלי הוא לקדם ולמטב את הטיפול והשירות לחולה המגיע לטיפול נמרץ אצלנו, ולהעניק למטופלים שלנו את התחושה והאחריות כי הם נמצאים בידיים הכי טובות", מסכם ד"ר גולדיק.

ד"ר גולדיק נשוי לד"ר רבקה גולדיק כימאית במקצועה, אב ל-3 ילדים וסב גאה ל-3 נכדים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות