קבלו מספר סיפורים מהנים משגרת היום העמוסה של היכל התיאטרון במוצקין….

התמונה של עמוס תמם, הנהגת של הקאסט, התמונה של רובי שובל, המחזמר שחוזר בנובמבר ושובה של הסמנכ"לית. סיפורים מלב ההיכל.
חוזר. דפנה ואיציק כהן בהיירספריי. אלבום פרטי

הימים והלילות בהיכל התיאטרון במוצקין עמוסים עד כדי כך שהכנו לכם מספר סיפורים מהנים יחד:

*בהיכל התיאטרון במוצקין שמח מאחורי הקלעים. אחרי זלילת עוגות ששלח מיקי שמו, חטף הקאסט של מצחיקונת סוג של טפשת סוכר. השחקן עמוס תמם ביקש שנעשה פרצוף מצחיק וככה, יחד עם השחקנים המדהימים, תמם עשה סלפי והעלה תמונה לאינסטגרם שגרפה אלפי לייקים.

ואם ב"מצחיקונת" אנו עוסקים, אז מנכ"לית היכל התיאטרון, דפנה צורי, הגיע בערב לתחנת הרכבת במוצקין כדי לאסוף שם את השחקנים עמוס תמם, מיה דגן ושלמה וישינסקי שהעדיפו לנסוע להיכל ברכבת ולא בהסעת השחקנים. הכי נהגת שאפשר!!!! השלושה ששיחקו במשך מספר ימים במחזמר "מצחיקונת" השאירו לאחר התאריך האחרון הודעת ווטסאפ קולית מרגשת לצורי ואמרו כי ההיכל הוא התיאטרון המושלם. צורי התרגשה. ברור.

מראה את התמונה. פורת שובל וצורי. אלבום פרטי

*לטקס פתיחת בית הספר "נבון" החדש בקריית מוצקין, ביקשה מנכ"לית היכל התיאטרון, דפנה צורי, מהשחקנית רובי פורת שובל לספר כמה מילים על עבודתה עם הנשיא החמישי של מדינת ישראל, יצחק נבון, שעל שמו בית הספר ואת אמו משחקת רובי בהצגה "בוסתן ספרדי". לפני הטקס הגיעה רובי לביתה של צורי לשיחת נשים וכן, רובי הראתה לה את תמונת הביקיני שכיכבה על שער עיתון "לאישה" ןעוררה סערה גדולה.

*המחזמר היירספריי שיחק במשך ארבעה ימים בהיכל התיאטרון במוצקין. כל ערב הריעו 900 איש לשחקנים ולתזמורת ביניהם רוני מרחבי בתפקיד טרייסי, איציק כהן בתפקיד אמא של טרייסי, טלי אורן, עידן אלתרמן, עידו רוזנברג ונוספים. מפיק המחזמר מאור מיימון הגיע מידי ערב כדי לעקוב אחרי המתרחש והיה מרוצה מאוד ממה שקורה על הבמה. המחזמר כל כך מצליח עד כי היו אנשים שהגיעו פעמיים בארבעה ימים כדי להיות חלק מהמסיבה הגדולה. בנובמבר חוזר המחזמר לבקשת הקהל.

*אחרי שבעה חודשים וחצי בחופשת לידה, חזרה השבוע סמנכ"לית משאבי אנוש בהיכל התיאטרון במוצקין, מירי גביש, לעבודתה לצד המנכ"לית, דפנה צורי. צורי העלתה פוסט געגועים לפייס. טוב… בכל זאת שבעה וחצי חודשים…..


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה