גיא קרן הוא המנכ"ל החדש של הקריון.

גיא קרן בן ה 39, חובל מוטס ועו"ד בוגר הבינתחומי, שימש במשך שנים כיועץ לחברת מליסרון, עבר לעבוד בחברה, ניהל שני מתחמי קניות במרכז וכעת הגיע לנהל את הקריון. והוא שמח וכבר בונה תכניות לעתיד.
מנכ"ל הקריון החדש. גיא קרן. אלבום פרטי

גיא קרן- הוא המנכ"ל החדש של הקריון. גיא שמחליף את יפה גל, הוא בן 39, נשוי פלוס 3, מגיע בכל בוקר מקריית אונו, שירת כחובל מוטס ועדיין עושה מילואים ברמת דוד מידי חודש. קרן סיים תואר במשפטים ובמנהל עסקים בבינתחומי בהרצליה ולאחר סיום הלימודים התקבל למשרד עו"ד גורניצקי, מחמשת המשרדים הגדולים בארץ, התמחה בשוק ההון ושימש כיועץ של מליסרון במשך כחמש שנים. לאחר מכן עבר לעבוד בחברה עצמה, ניהל שני מתחמי קניות במשך כשלוש וחצי שנים וכעת זכה במינוי הנכסף, מנכ"ל הקריון.

גיא, ברכות על המינוי, איך עושים את המעבר בין שני העולמות?

גיא קרן מנ"ל קניון עופר הקריון. צילום – יח"צ

החברה גדלה מאוד מאז שהגעתי לעבוד איתה והחלטתי שאני רוצה לעבור לצד שעושה וליהנות מהצלחות ולסבול מכישלונות, כלומר לעשות ולא רק לייעץ. עבדתי לצד ליאורה עופר, משה רוזנבלום, אבי לוי והדרקטורים של מליסרון. ניהלתי את הקניותר בנס ציונה וחונים קונים בראשון לציון.

ואיך הרגשת עם המעבר לקריון?

לאחר 3 וחצי שנים שלמדתי את העבודה נכנסה ההזדמנות וראו שמתאים לי וכך זכיתי במינוי. אני מאוד שמח, לא יכולתי לבקש יותר. הקריון זה יותר מקניון, זו עיר, בלשון החובלים זו נושאת מטוסים, אימפריה. זה פשוט תענוג לראות את האיכות של האנשים שכאן שבעלי נורמות אחרות. זה המרכז של הצפון- ככה אני רואה את זה.

גיא קרן מנ"ל קניון עופר הקריון. צילום – יח"צ

מה התכניות לעתיד?

כל הזמן יש תכניות וכרגע אנחנו נמצאים בשלבים שונים של להרחיב להגדיל. החנויות הותיקות מבקשות לגדול ואנחנו רוצים לעשות להם את הוואו שהם מבקשים. אנחנו מחפשים מקומות חדשים להתרחב וישנן חנויות חדשות שמבקשות להיכנס. אנחנו בוחנים את הכל, חייבים להתחדש כל הזמן, נפתחים מקומות חדשים ואנחנו מכבדים כל מתחרה אבל מבקשים להיות ראשונים לפני כולם.

"עופר הקריון" הינו מתחם העסקים הגדול בצפון.  הקריון משתרע על  48,000 מ"ר,  ומספר העסקים בו הוא  290. המתחם כולל אזורי קניות ובילוי, שירותים מגוונים ורשת בתי קולנוע. בשטח המתחם כלולים הקניון, בנייני המשרדים "מגדלי הקריון" ו"ביאליק סיטי" ובית משפט השלום קריות.

בקניון מגוון רחב ומוביל של בתי אופנה בינלאומיים לצד מותגים ישראליים מובילים כגון: : H&M, הודיס, זארה,  , FOREVER 21רנואר, קסטרו, מנגו, הוניגמן, המשביר לצרכן, אמריקן איגל, גלובוס מקס, טימברלנד, גולברי, טי אנ טי, Forever Young, מאניה ג'ינס, אפרודיטה, טופ טן, אלדו, I digital  וכו'.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם